آتش سوزی یک سوله در محله 13 آبان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک سوله کارگاهی در محله سیزده آبان خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با انین با اشاره به حادثه امروز گفت: در ساعت 9:55 صبح امروز، یک مورد حادثه آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی و انبار به آدرس محله سیزده آبان کوچه نوبهار به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله چهار ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه همکاران من در کمتر از چهار دقیقه به محل رسیدند، ادامه داد: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که حریق در یک محوطه کارگاهی که دارای چند سوله در کنار هم بود، رخ داده است. کانون حریق، انباری در حدود صد متر مربع بود که در یکی از سوله ها به مساحت تقریبی هزار مترمربع قرار داشت. این انبار محل نگهداری تابلوهای الکتریکی و برقی بود و با توجه به مواد موجود در آن دود بسیاری زیادی از حریق آن ناشی شده و به آسمان بلند شده بود.

ملکی با بیان اینکه این انبار کاملا شعله ور بود، گفت: آتش از برخی روزنه ها وارد این سوله بزرگ شده بود و اتاقک کارگری را کاملا سوزانده بود اما خوشبختانه کسی در این اتاقک گرفتار نشده بود. همچنین آتش در حال سرایت به طبقه پایینی سوله بود که در این قسمت دستگاه های کارگاهی بسیار گران قیمتی قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد:سقف های این سوله نیز شیروانی بود و ایزوگام داشت که به شدت شعله ور شده بودند. آتش نشانان در این شرایط عملیات اطفای حریق را از چند طرف آغاز کردند و خیلی سریع آتش تحت کنترل درآمد.

وی افزود: دقایقی بعد نیز شعله های آتش خاموش شد و آتش نشانان سه ایستگاه به ایستگاه های خود بازگشتند و تنها یک ایستگاه مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: خوشبختانه این حادثه مورد فوتی یا مصدوم نداشت. 

آتش سوزی یک سوله در محله 13 آبان

پایان خبر انین 

آتش سوزی یک سوله در محله 13 آبان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی یک سوله در محله 13 آبان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی یک سوله در محله 13 آبان"، کلیک کنید.