آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور / ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی

آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور / ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با انین، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمالی کشور گفت: از صبح امروز شاهد شروع بار ترافیکی در محورهای مختلف شمالی کشور هستیم. به عنوان مثال ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب، حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و انارک تا هزارچم گزارش شده است.

وی افزود: در محور هراز مسیر جنوب به شمال، محدوده سه راهی چلاو و در مسیر شمال به جنوب محدوده های سه راهی چلاو، بایجان، شاهاندشت و آب اسک، ترافیک پرحجم است.

شیرانی درباره مسیر فیروزکوه اظهار کرد: ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر رفت و برگشت در محدوده های دلیچایی و شهر دماوند نیز توسط پلیس رصد شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین گفت: در آزادراه رشت – قزوین محدوده شهر رودبار نیز ترافیک نیمه سنگین است.

شیرانی با اشاره به وضعیت جوی جاده های شمالی کشور هم گفت: تنها در محور فیروزکوه بارش باران گزارش شده است. 

وی درباره آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محورها افزود: در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل گرمدره تا پل فردیس و محدوده مهرویلا و در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده های گلشهر و مهرویلا و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین است. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: به نظر می رسد تا پایان امشب این روند ترافیکی در جاده ها برقرار باشد.

شیرانی گفت: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

پایان خبر انین

آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور / ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور / ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور / ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی"، کلیک کنید.