آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، حجت الاسلام یاسر راغبی سه شنبه شب در محفل انس و تدبر در قرآن کریم به مناسبت شهادت رییس جمهور و یاران باوفایش و همچنین سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در مسجد النبی پایگاه دریایی بوشهر با حضور فرماندهان و کارکنان پایگاه دریایی، شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و عضو مجلس خبرگان رهبری، دکتر مالک رحمتی استاندار شهر تبریز و جمعی از همراهان ایشان را تسلیت گفت.

رییس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر با اشاره به پیام تسلیت رهبر انقلاب (مدظله العالی) که در آن برای آیت الله سید ابراهیم رییسی اوصاف قابل ستایش چون عالم مجاهد و خستگی ناپذیر اظهار داشت: آیت الله سید ابراهیم رییسی ظرفیت هایی داشتند که صدمه ای بر پیکر جمهوری اسلامی ایران وارد شد.

 آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

رییس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر با بیان آیه شریفه 169 سوره آل عمران خاطرنشان کرد: اگر کسی در مسیر خدمت به مردم کشته شود در واقع به شهادت رسیده است. در ذهن و مخیله خود اینان را مرده مپندارید.

این مقام مسیول با اشاره به زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و نماینده مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: آیت الله آل هاشم سال ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت کردن و آخرین سمتشان هم رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش بوده است.

 آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

وی گفت: از خصوصیات بارز اخلاقی این عالم بزرگوار، مجاهدت شبانه روزی و انسان بسیار کریم النفسی بودند و از یادگارهای این انسان بزرگوار در ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزاری دوره های بصیرت است.

وی با اشاره به هجمه هایی که زمان حادثه بالگرد رییس جمهور به کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران شد یادآور شد: آنهایی که به این اتفاق دلخوش کرده اند بدانند که اراده مردم ایران به واسطه این حوادث خلل ناپذیر است.

 آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

وی گفت: شخصیت های برجسته از جمهوری اسلامی ایران به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود رسیدند ولی خللی در اراده مردم به وجود نیامد و مردم مصمم تر شدند.

وی در ادامه افزود: افراد ایثارگر و اهل نبوغ و جهادگر در بین این ملت بسیارند که می توانند راه این شهیدان را ادامه دهند.

رییس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر اظهار امیدواری کرد: یک امتحان دیگر برای ملت ایران رقم خورد که ملت ایران در این پنجاه روز آینده که باید منتخب خود را انتخاب کنند پا به میدان بگذارند.

 آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

وی گفت: امیدوارم مانند همه امتحانات این ملت سرافراز، سربلند و دشمن کوب بیرون بیاید.

گفتنی است در این محفل قاریان ناو سروان عوض امانت و ناو سروان بهرام مرادی آیاتی چند از کلام الله مجید را قرایت کردند.

همچنین مداحی و سینه زنی توسط مداح اهل بیت کربلایی رضا چشم آلوس برگزار شد.

آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.