اجرای طرح های مختلف وزارت علوم برای افزایش شرکت های دانش بنیان

اجرای طرح های مختلف وزارت علوم برای افزایش شرکت های دانش بنیان

به گزارش خبرگزاری انین استان سمنان ، وزیر علوم در حاشیه بازدید از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیانپارک علم و فناوری سمنان گفت: به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان و گسترش فعالیت آنها ، وزارت علوم طرح های دستیار فناوری، تور فناوری ، امریه فناوری ، پسا دکتری فناوری و طرح ملی کار آفرینی را در دست اجرا دارد .

دکتر زلفی گل همچنین از در دست اجرا بودن طرح آباد از سوی دانشگاه جامع علمی – کاربردی خبر داد و گفت : در قالب این طرح برای دانش آموختگان دانشگاهی مهارت افزایی می شود که بتوانند در شرکتهاو صنایع مختلف به کار گرفته شوند .

وی گفت: دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری نیز حمایت های مادی و معنوی را در این زمینه انجام می دهند .

وزیر علوم با اشاره به فعالیت شرکت های دانش بنیان در سه بخش نوپا، نوآور و فناور گفت : هر کدام از این شرکت ها تسهیلات خاص خود را دریافت می کنند و می توانند از ظرفیت های صندوقهای نوآوری و شکوفایی استفاده نمایند .

دکتر زلفی گل خاطر نشان کرد : خوشبختانه شرایط به گونه ای فراهم شده است که صاحبان ایده می توانند به راحتی ایده های خود را مطرح و مورد حمایت قرار گیرند .

وزیر علوم گفت : با توجه به تاکید مقام معظم رهبری درباره افزایش شرکت های دانش بنیان ، مقرر شده است از ظرفیت مردم و جامعه دانشگاهی برای توسعه تولیدات دانش بنیان در سال 1403 استفاده شود .

46

اجرای طرح های مختلف وزارت علوم برای افزایش شرکت های دانش بنیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای طرح های مختلف وزارت علوم برای افزایش شرکت های دانش بنیان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای طرح های مختلف وزارت علوم برای افزایش شرکت های دانش بنیان"، کلیک کنید.