اخبار دروغ دامن بهرام بیضایی را هم گرفت

اخبار دروغ دامن بهرام بیضایی را هم گرفت

آفتاب نیوز :

خبرگزاری آنلاین انین نوشت: در دو سه روز اخیر عکسی از آقای بیضایی منتشر شده و پیرامون آن فضایی شکل گرفته که دست کم نتیجه ی فعلی اش بیش از هر چیز بوی شلوغ بازی ژورنالیستی و خبرسازی جعلی می دهد. این ها جملات حمید امجد در رابطه با اخباری است که در رابطه با بهرام بیضایی شنیده می شود.

در حالی که بسیاری با ادعای خبرنگاری حرفه ای در صفحات شخصی خود خبر ابتلای بهرام بیضایی به سرطان را به عنوان یک خبر دست اول منتشر کردند، امجد نوشته است که: «خبرِ» داغِ این دو سه روز در واقع کهنه است. دوره ی چندساله ی کسالت و درمانِ ایشان، به لطفِ روحیه ی نیرومند استاد و مراقبتِ فوق العاده ی همسر و نزدیکان شان، خوشبختانه پشت سر گذاشته شده و ایشان در حالِ حاضر با آمادگی و روحیه ای بهتر از قبل، تمرین های نمایش خود را از سر گرفته اند. به جای دست به دست کردنِ اخبارِ نادرست، می شود منتظرِ تماشای اجرای نمایش تازه ی استاد بود.

پیش از این رییس سازمان سینمایی در برنامه ای از بهرام بیضایی دعوت کرده بود تا کار جدید خود را در ایران بسازد.

در چند روز اخیر عده ای از انسان رسانه ها با انتشار عکسی از بهرام بیضایی خبر از ابتلای او به بیماری سرطان داده بودند.

اخبار دروغ دامن بهرام بیضایی را هم گرفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخبار دروغ دامن بهرام بیضایی را هم گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخبار دروغ دامن بهرام بیضایی را هم گرفت"، کلیک کنید.