ارتش رژیم صهیونیستی با تداوم جنگ در غزه موافقت کرد

ارتش رژیم صهیونیستی با تداوم جنگ در غزه موافقت کرد

به گزارش انین، با وجود درخواست های بین المللی برای توقف جنگ غزه که علاوه بر تخریب گسترده زیرساخت ها، ده ها هزار قربانی غیرنظامی بر جای گذاشته است که بیشتر آنها کودک و زن هستند، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد کلیه سطوح ارتش چند روز به بررسی مراحل بعدی جنگ پرداختند و در نهایت ضمن تکمیل عملیات آمادگی رزمی، برنامه های مراحل بعدی جنگ غزه تصویب شد.

روزنامه «القدس العربی» نوشت ارتش رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در بیانیه خود به ویژه درباره آمادگی لشکرهای 98 و 162 برای ادامه جنگ در غزه صحبت کرده است و اینکه ها این لشکرها با تعمیر تجهیزات نظامی خود پس از عقب نشینی اخیر، به زودی برای ادامه عملیات نظامی بازخواهند گشت.

به گزارش انین، این دو لشکر نقش به سزایی در عملیات نظامی در غزه داشتند، زیرا لشکر 162 علاوه بر حمله به بیمارستان «الشفا» در غرب شهر غزه، چندین حمله را در محله الزیتون در شرق شهر غزه و شهر خان یونس در جنوب این باریکه انجام داد. لشکر 98 نیز بیش از چهار ماه در شهر خان یونس عملیات نظامی انجام داد و باعث ویرانی گسترده و تعداد زیادی تلفات غیرنظامی شد.

این بیانیه در حالی منتشر می شود که محافل سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی از تدارک ارتش برای یک عملیات نظامی بزرگ در شهر رفح در جنوب نوار غزه خبر می دهند جایی که هزاران آواره فلسطینی ناشی از حملات رژیم صهیونیستی در آن پناه گرفته اند.

همزمان با اعلام موافقت ارتش رژیم صهیونیستی برای ادامه جنگ در غزه، تعدادی از سیاستمداران صهیونیستی
خواهان تخریب شهرهای غزه و عدم توقف جنگ در میانه آن شدند.

«بتسلییل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی امروز خواستار تخریب «کامل» شهرهای رفح در جنوب نوار غزه و دیرالبلح و النصیرات در مرکز این باریکه شد.

«بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم امروز در بیانیه ای از دفترش اعلام کرد با یا بدون توافق درباره تبادل اسرا و آتش بس در غزه، ارتشش وارد رفح خواهد شد.

همزمان هشدارهای منطقه ای و بین المللی درباره عواقب تهاجم احتمالی به رفح با توجه به حضور حدود 1.4 میلیون آواره در این شهر در حال افزایش است که توسط ارتش رژیم صهیونیستی با ادعای امن بودن این منطقه به آنجا رانده شدند و سپس با حملات هوایی این شهر را بمباران کرد.

با وجود صدور قطعنامه ای مبنی بر توقف فوری جنگ توسط شورای امنیت و نیز صدور حکم دیوان بین المللی دادگستری مبنی بر اتخاذ تدابیر فوری برای جلوگیری از اقدامات نسل کشی و بهبود اوضاع، رژیم صهیونیستی از 7 اکتبر به جنگ غزه ادامه می دهد.

310310

ارتش رژیم صهیونیستی با تداوم جنگ در غزه موافقت کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش رژیم صهیونیستی با تداوم جنگ در غزه موافقت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش رژیم صهیونیستی با تداوم جنگ در غزه موافقت کرد"، کلیک کنید.