اطلاعیه پلیس درباره مرگ یک شرور درحین انتقال به صحنه جرم/ بازداشتگاه وزرا مرکز اوباش است

اطلاعیه پلیس درباره مرگ یک شرور درحین انتقال به صحنه جرم/ بازداشتگاه وزرا مرکز اوباش است

به دنبال انتشار خبری مبنی بر مرگ زنی جوان در بازداشتگاه وزرا به دلیل حجاب، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت این موضوع را رد و اعلام کرد که بازداشتگاه وزرا به مرکزی برای مبارزه با اراذل و اوباش تبدیل شده و فرد فوت شده نیز یکی از اوباش معروف به «سعید بی ناموس» بوده است.

به گزارش انین، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در واکنش به خبر اعلام شده در خصوص مرگ زنی جوان به دلیل حجاب در بازداشتگاه وزرا، اطلاعیه ای صادر و اعلام کرد: «خبر منتشرشده در خصوص فوت به دلیل حجاب در ساختمانِ وزرا کذب است. این ساختمان مرکز مبارزه با اراذل و اوباش و سارقین حرفه ای بوده و ارتباطی با سایرِ ماموریت های پلیس ندارد.»

پلیس در ادامه این اطلاعیه، درباره اصل ماجرای رخ داده نیز توضبحاتی را ارایه و اعلام کرد: « چندی پیش یکی از اراذل و اوباش سطحِ یکِ تهران که دارای 9مورد سابقه بازداشت و سوابق متعدد نزاع و درگیری با مردم، چندین فقره آزار و اذیتِ نوامیس، عربده کشی و شکستن شیشه خودروها و همچنین توزیع مواد مخدر بوده دستگیر شده و در ایام نوروز به زندان منتقل شد. بنابر دستورقضایی این فرد برای بازسازی صحنه جرم و مواجهه با شهود به همراه همدستانش به  محلِ جرم اعزام و در حین انتقال و قبل از بازسازی صحنه جرم با کاهش سطح هوشیاری مواجه شد.»

در پایان این اطلاعیه نیز آمده است: « متهم پس از این حادثه با حضور عوامل اورژانس به مرکز پزشکی منتقل شده و برابر اظهاراتِ تخصصیِ کادرِ درمان متهم از قرصِ نامعلوم استفاده کرده و فوت شده است. دلایل این اقدامِ متهم توسط پلیس و مقامات قضایی تحتِ پیگیری و بررسی بوده و تصاویر و مستندات در خصوص اقداماتِ تبهکارانه این فرد منتشر شده است.»

پلیس اعلام کرده که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

پایان خبر انین

اطلاعیه پلیس درباره مرگ یک شرور درحین انتقال به صحنه جرم/ بازداشتگاه وزرا مرکز اوباش است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه پلیس درباره مرگ یک شرور درحین انتقال به صحنه جرم/ بازداشتگاه وزرا مرکز اوباش است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه پلیس درباره مرگ یک شرور درحین انتقال به صحنه جرم/ بازداشتگاه وزرا مرکز اوباش است"، کلیک کنید.