اعتراف مرد جوان درباره قتل همسرش/ جزییات

اعتراف مرد جوان درباره قتل همسرش/ جزییات

به گزارش انین ،سردار علی ولی پور گودرزی رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: شامگاه دوشنبه ششم فروردین ماه، صدای دلخراش سقوط زن جوانی از پشت بام یک خانه چهارطبقه سکوت محله لواسان را در هم شکست و خیلی زود این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد.

انین در خبری نوشت:وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از زبده ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (ویژه قتل) راهی محل حادثه شدند و جسد زنی حدوداً 19 ساله اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که براثر سقوط به کام مرگ فرو رفته بود، بررسی های اولیه نیز نشان می داد همسایه ها قبل از این سقوط مرگبار میان متوفی و خانواده همسرش صدای مشاجره شنیده اند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ ساعتی قبل از این حادثه زن جوان با همسر و خواهر همسرش که اختلاف خانوادگی داشته مشاجره پیدا کرده است و این درگیری به پشت بام نیز کشیده شده است که ناگهان متوفی به پایین پرتاب شده است.

سردار ولی پور گودرزی گفت: در نخستین گام همسر متوفی هدف بازجویی قرار گرفت. او در اظهارات ضد و نقیضی به کارآگاهان پلیس جنایی گفت، از گذشته با همسرم اختلاف داشتم. شب حادثه برای عید دیدنی به خانه خواهرم رفتم که در جریان مهمانی به خاطر همان مشکلاتی که وجود داشت با همسرم شدیداً مشاجره کردم اما او برای اینکه آرام شود به پشت بام رفت. من نیز برای صحبت کردن به آنجا رفتم در ادامه همسرم ناگهان خودش را به پایین پرتاب کرد و به زندگی خود پایان داد!

وی افزود: در تحقیقات دقیق تر کارآگاهان مشخص شد احتمالاً مرد جوان پس از این سقوط مرگبار قصد داشته است از صحنه جرم فرار کند اما با توجه به ازدحام جمعیت در راه پله های ساختمان ناموفق بوده است همچنین خواهر همسر متوفی که صاحب خانه است، در رابطه با این حادثه اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد که متهم بازداشت شد.

رییس پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان جنایی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته اطراف صحنه جرم بررسی های موشکافانه خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

وی افزود: در این شاخه از تحقیقات با توجه به شکل قرار گرفتن جسد روی زمین، نحوه سقوط متوفی از پشت بام، اظهارات شهود، اختلافات گسترده زن جوان با همسرش و تجزیه و تحلیل های جنایی کارآگاهان، فرضیه وقوع قتل پررنگ شد و متهم پس از مواجهه با ادلّه موجود چاره ای جز بیان حقیقت را نداشت و راز این سقوط معمایی را فاش کرد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: مرد جنایتکار ماجرا را این طور توضیح داد، یک سال و نیم قبل با مقتوله در کشور افغانستان ازدواج کردم؛ با وجود مشکلات پس از مدتی همسرم با خواهرم به صورت مخفیانه و غیرقانونی به کشور ایران آمدند، از او خواستم به خانه برگردد اما مخالفت کرد به همین خاطر 4 ماه قبل به ایران آمدم و در شهرهای اصفهان و دماوند کارگری کردم. پس از اطلاع یافتن از محل سکونت همسرم، شب حادثه به منزل خواهرم رفتم؛ سر همین موضوع دوباره با یکدیگر مشاجره کردیم و خیلی خشمگین شدم در ادامه برای صحبت کردن با تلفن به پشت بام رفتم؛ دقایقی بعد همسرم نیز به آنجا آمد که عصبانی بود؛ درگیری شدیدی میان ما رخ داد و من در این میان همسرم را از پشت بام هول دادم که منجر به سقوط مرگباری شد.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، مرد جوان به اتهام ارتکاب قتل عمدی به زندان معرفی شد و سیر مراحل قانونی پرونده ادامه دارد.

233217

اعتراف مرد جوان درباره قتل همسرش/ جزییات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف مرد جوان درباره قتل همسرش/ جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف مرد جوان درباره قتل همسرش/ جزییات"، کلیک کنید.