افتتاح همزمان 52 پروژه عمرانی و اقتصادی در سرخه

افتتاح همزمان 52 پروژه عمرانی و اقتصادی در سرخه

انین/سمنان فرماندار شهرستان سرخه از افتتاح همزمان 52 پروژه عمرانی و اقتصادی این شهرستان خبر داد.

 حجت الله کرمانی شامگاه 14 بهمن در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی از توجه ویژه دولت به این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: 47 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان در دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان سرخه افتتاح شد.

وی ادامه داد: همچنین در دهه فجر امسال پنج پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان در بخش اقتصادی(سرمایه گداری) به بهره برداری می رسد.

فرماندار سرخه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی چندین پروژه جدید در شهرستان اضافه کرد: مجموعا 27 میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر قابل کلنگ زنی می شود.

وی تصریح کرد: در مجموع پروژه های عمرانی و اقتصادی افتتاحی و کلنگ زنی در دهه فجر سال 1402 با 70 درصد رشد نسبت به دهه فجر سال گذشته همراه بوده است.

 فرماندار سرخه با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: 21 برنامه توجیهی و تبیینی در راستای تحقق مشارکت قوی در انتخابات 11 اسفند امسال برای شهرستان سرخه در نظر گرفته شده که تاکنون 13 برنامه اجرایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: با اقدامات دولت سیزدهم در شهرستان سرخه، پروژه های عمرانی در سطح شهرستان با پیشرفت فیزیکی بسیار مطلوبی همراه بوده است .

 پایان خبر انین

افتتاح همزمان 52 پروژه عمرانی و اقتصادی در سرخه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح همزمان 52 پروژه عمرانی و اقتصادی در سرخه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح همزمان 52 پروژه عمرانی و اقتصادی در سرخه"، کلیک کنید.