افزایش سرمایه اجتماعی پلیس/ کاهش 20 درصدی سرقت در کشور

افزایش سرمایه اجتماعی پلیس/ کاهش 20 درصدی سرقت در کشور

جانشین فرمانده فراجا از کاهش 20 درصدی سرقت در کشور خبر داد و آن را از اثرات قرارگاه مبارزه با سرقت دانست.

به گزارش انین، سردار قاسم رضایی در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران فراجا که در محل ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد، اظهارکرد: روح بلند شهدای خدمت را به این مجلس دعوت می کنیم تا با هم مروری بر عملکرد و خدمات انتظامی در سالی که گذشت داشته باشیم. گزارشات دریافتی، نشان از اثرات مطلوب قرارگاه های تشکیل شده در زمینه های مختلف خصوصا سرقت را دارد به طوری که شاهد کاهش 20 درصدی نسبت به سال گذشته هستیم.

جانشین فرمانده کل انتظامی همچنین از افزایش سرمایه اجتماعی پلیس بر اساس گزارشات معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس خبر داد و گفت: این امر حاکی از ریل گذاری انتظامی در مسیر درست است که ان شاءالله با اهتمام بیشتر و رفع نقاط ضعف ادامه خواهد یافت.

وی افزود: از دیگر اقدامات شاخص انتظامی که در حوزه پلیس فتا رخ داده، انجام بیش از 167 هزار عملیات در حوزه سایبر بوده است.

رضایی از دیگر اقدامات قرارگاه های انتظامی را مبارزه با قاچاق سلاح و جمع آوری سلاح های غیرمجاز عنوان کرد و گفت: مدیریت اتباع بیگانه، مقابله با اراذل و اوباش و ناهنجاری های اجتماعی، برخورد با پلاک های مخدوش و … از جمله مواردی است که باید استمرار یابد.

وی در ادامه به موضوع تحول کلانتری ها و پاسگاه ها پرداخت و تصریح کرد: با توجه به این که کلانتری ها لجمن بخش اجرایی انتظامی هستند باید با سرعت در مسیر تحول قرار گرفته و یک از اهداف افزودن 420 واحد کلانتری و پاسگاه به این مجموعه است.

جانشین فرمانده فراجا به طرح امنیت محله محور نیز اشاره کرد و گفت: بسیاری از مشکلات را می توان از طریق محلات و تعامل با مردم رفع کرد و اکثر اقدامات در این حوزه ایجابی و مشارکتی خواهد بود.

وی در ادامه آموزش را یکی از مهم ترین مقوله های هر واحد نظامی و انتظامی عنوان کرد و افزود: آموزش باید بر مبنای نیازسنجی و تخصصی و با برنامه ریزی مناسب صورت گیرد.

پایان خبر انین

افزایش سرمایه اجتماعی پلیس/ کاهش 20 درصدی سرقت در کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش سرمایه اجتماعی پلیس/ کاهش 20 درصدی سرقت در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش سرمایه اجتماعی پلیس/ کاهش 20 درصدی سرقت در کشور"، کلیک کنید.