افزایش مصرف برق در روز جاری به 65 هزار مگاوات

افزایش مصرف برق در روز جاری به 65 هزار مگاوات

مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور پیش بینی کرد: تقاضای مصرف برق در پی افزایش چند درجه ای دما در سراسر کشور، امروز (شنبه) به 65 هزار مگاوات برسد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری انین از شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، افزایش این میزان مصرف برق در حالی خواهد بود که هنوز به نیمه خرداد نرسیده و به دوره اوج بار تابستان وارد نشده ایم.

باتوجه به پیش بینی های سازمان های جهانی که حاکی از آن است که سال 2024 گرم ترین سال جهان خواهد بود، ایران نیز که در اقلیم گرم خشک کره زمین واقع شده به طور قطع زودتر وارد فصل گرما شده که عبور از این دوره گرم بدون مشکل در تامین انرژی پایدار برای همه، نیازمند همراهی عموم مشترکان با صنعت برق کشور است.

به همین منظور مردم می توانند با مشارکت در پویش «با انرژی»، ضمن کسب اطلاعات درباره راهکار های مدیریت مصرف برق و به کار بستن آنها به ویژه در فصل تابستان در راه کمک به صنعت برق در راه تامین برق پایدار برای همه مشترکان خانگی از جوایز ارزنده آن نیز نظیر 300 خودرو اتوماتیک داخلی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیک نظیر تبلت بهره مند شوند.

افزایش مصرف برق در روز جاری به 65 هزار مگاوات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش مصرف برق در روز جاری به 65 هزار مگاوات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش مصرف برق در روز جاری به 65 هزار مگاوات"، کلیک کنید.