افشای جزییات تکان دهنده از جنایات صهیونیست ها در بیمارستان شفا

افشای جزییات تکان دهنده از جنایات صهیونیست ها در بیمارستان شفا

اظهارات منابع بیمارستانی غزه عمق جنایات صهیونیست ها در تخریب کامل بیمارستان شفا در غزه را نشان می دهد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری انین؛ اظهارات منابع پزشکی نوار غزه، جزییات تکان دهنده ای از عمق جنایت رژیم صهیونیستی در مجتمع بیمارستانی شفا را فاش کرد. در همین رابطه دکتر صالح الهمس مدیر بخش پرستاری در بیمارستان اروپایی غزه به پایگاه خبری الجزیره گفت که با ویرانی بیمارستان شفا توسط رژیم صهیونیستی، بهداشت غزه دست کم 800 تخت بیمارستانی و 100 دستگاه دیالیز کلیه را از دست داده است.

این منبع پزشکی غزه اعلام کرد که با از بین رفتن خدمات بیمارستان شفا یک سوم خدمات پزشکی و درمانی در غزه از بین رفت.

وی با اشاره به اینکه پیکر صد ها شهید فلسطینی در بیمارستان شفا یافته شده، تاکید کرد که اسراییل به صورت روشمند به دنبال تخریب زیرساخت های درمانی در غزه است.

دکتر معتصم صلاح عضو کمیته اورژانس در وزارت بهداشت غزه نیز تصریح کرد که اشغالگران تمامی ساختمان های مجتمع بیمارستانی شفا را بدون استثناء موشک باران کرده یا آتش زده اند و به این ترتیب هیچ کدام از تاسیسات موجود در این بیمارستان قابل استفاده نیست.

ارتش اشغالگر دیشب پس از دو هفته محاصره بیمارستان شفا در غزه در حالی از آن عقب نشینی کرد که وحشیانه ترین جنایات را در داخل این بیمارستان انجام داد.

این رژیم صد ها نفر را به شهادت رسانده و همه ساختمان های بیمارستان را تخریب و منفجر کرده و به آتش کشیده است. پیکر های صد ها شهید در محوطه بیمارستان و مناطق مجاور آن بر زمین افتاده است.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در جریان محاصره مرکز درمانی شفا حدود 400 نفر را به شهادت رسانده است. بر اساس این بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی 32 بیمارستان را در این باریکه تخریب کرده و به آتش کشیده و آنها را از خدمت خارج کرده است.

افشای جزییات تکان دهنده از جنایات صهیونیست ها در بیمارستان شفا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای جزییات تکان دهنده از جنایات صهیونیست ها در بیمارستان شفا" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای جزییات تکان دهنده از جنایات صهیونیست ها در بیمارستان شفا"، کلیک کنید.