القسام: حمله تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را بهم ریخت

رژیم صهیونیستی جز خفت وخواری دستاوردی نخواهد داشت؛

القسام: حمله تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را بهم ریخت

سخنگوی گردان های عزالدین القسام با اشاره به پاسخ تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را بهم ریخت، گفت: در عملیات طوفان الاقصی اُبُهت رژیم صهیونیستی طی 60 دقیقه فرو ریخت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری انین، «ابوعبیده» سخنگوی نظامی گردان های عزالدین القسام(شاخه نظامی جنبش حماس) امروز سه شنبه به مناسبت گذشت 200 روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی، پیام ویدیویی منتشر کرد.

وی با اشاره به اینکه اسراییل پس از عملیات طوفان الاقصی به جز رسوایی و ننگ، چیزی عایدش نشده است، گفت: 200 روز گذشت و ارتش اشغالگر صهیونیستی همچنان در باتلاق غزه سرگردان است و از بحرانی که در آن گرفتار شده برای قتل و کشتار و ویرانگری بیشتر استفاده می کند.

ابوعبیده همچنین تاکید کرد: دشمن جنایتکار می خواهد وجهه خود را بهبود بخشد، اما جز خفت و خواری دستاوردی نخواهد داشت. بعد از گذشت 200 روز، مقاومت همچون کوه استوار مانده است. توپ اکنون در زمین جامعه صهیونیستی است، اما فرصت بسیار کم است.  

سخنگوی نظامی گردان های عزالدین القسام اظهارداشت: آنچه فشار نظامی خوانده می شود ما را به مواضع خود و حقوق ملت خویش پایبندتر می کند و هرگز از آن کوتاه نمی آییم.  واکنش هیستریک به اقدامات مقاومت در جبهه های مختلف بیانگر اهمیت مقاومت است.  

سخنگوی نظامی گردان های عزالدین القسام، با تاکید بر اینکه پاسخ قاطع و گسترده ایران قواعد جدیدی را وضع کرد و معادلات دشمن را برهم زد، بیان کرد: که اُبُهت رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی، فقط طی 60 دقیقه از بین رفت.

ابوعبیده درواکنش به تهدید های حمله به رفح که از سوی بنیامین نتانیاهو مطرح شده بود اشاره کرد و افزود: درباره سناریوی رون آراد شاید محتمل ترین سناریو در مورد اسرای دشمن در غزه باشد. «رون آراد کمک خلبان مفقودشده نیروی هوایی ارتش اسراییل در جنوب لبنان در سال 1986 است.»

وی افزود: واکنش عصبی دشمن به اقدامات مقاومت در جبهه های مختلف بیانگر تاثیرگذاری و اهمیت گروه های مقاومت است. گذشت، آن زمان که دشمن بدون پاسخگویی، عربده کشی می کرد. از همه تلاش های نظامی و مردمی همسو با طوفان الاقصی به ویژه در جبهه لبنان، یمن و عراق قدردانی می کنیم.

سخنگوی نظامی گردان های عزالدین القسام با تاکید بر اینکه نخستین جبهه مقاومت، جبهه کرانه باختری است و ما به هر وجب از خاک سرافراز کرانه باختری درود می فرستیم، بیان کرد: سراسر امت را به تشدید تحرکات خود در حمایت از مقاومت فلسطین فرا می خوانیم. از مردم اردن می خواهیم که اقدامات خود را تشدید کنند.

ابوعبیده همچنین گفت: مقاومت، قدردان فداکاری های ملت است. خود را حامل درد ها و امید های ملت می دانیم.

القسام: حمله تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را بهم ریخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "القسام: حمله تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را بهم ریخت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "القسام: حمله تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را بهم ریخت"، کلیک کنید.