انتقامی سهمگین در انتظار اسراییل است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

انتقامی سهمگین در انتظار اسراییل است - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انین، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

《فَاِذَا جَاءَ وَعْدُ اُولَاهُمَا بَعَثْنَا عَلَیْکُمْ عِبَادًا لَنَا اُولِی بَاْسٍ شَدیدٍ فَجَاسُوا خِلَالَ الدّیَارِ ۚ وَکَانَ وَعْدًا مَفْعُولًا》

《پس چون وقت انتقام اول فرا رسد بندگان سخت جنگجو و نیرومند خود را بر شما برانگیزیم تا آنجا که در درون خانه های شما نیز جستجو کنند. و این وعده (انتقام خدا) حتمی است.》

آیه 5 سوره اسرا

ستایش خدای علی را در زمان فتح خیبر

در هفته ای که اوج گیری ایمان در ماه رمضان است از روز جمهوری اسلامی تا روز قدس و در این بین لیالی مبارک قدر و شهادت امیرالمومنین، درنده خویی و رذالت ابن ملجم صفتان اوج گرفته و فرزند نامشروع غرب، خاک سرزمین حلال زادگان را مورد تهاجم قرار داده.

صهیونیست ها به این خیال خام که حیدری بودن به پایان رسیده و با بغض از فاتح خیبر، در روز شهادتش دست به خودکشی زده اند؛ علی نیست اما مشی او همچنان زنده است و جوانان علوی زیر سایه فرزند علی و تحت رهبری سید علی از هر زمانی آماده و بیدارتر ایستاده اند؛ انتقامی سهمگین در انتظار کشور جعلی است.

جریان دانشجویی به عنوان شاخه ای حیاتی از شجره طیبه ی بسیج در این زمان و موقعیت سکوت نکرده و نخواهد کرد. ما رهروان شهید همدانی ها، شهید سلیمانی ها و شهدای دانشجو هستیم و هر لحظه به اراده بسیجیان دانشجو در این مسیر افزون می گردد. جوانان مومن انقلابی در فراز نشیب ها استوار می مانند و حماسه های همچون روز قدس نمایانگر این جریان اثرگذار و مبتنی بر اندیشه و عقلانیت احساسی است.

تعرض به خاک جمهوری اسلامی ایران در عرصه نظامی بی پاسخ نخواهد ماند و ما به رهبر حکیم خود که فرمانده کل قواست اعتماد کامل داریم، اما از دستگاه سیاست خارجی خواستاریم که تبعات حقوقی این اتفاق را مجدانه و مداومتا پیگیری نماید و از هیچ اقدام مفید به فایده ای دریغ نکند که این رکن در کنار پاسخ نظامی و کنشگری رسانه ای دولت و ملت ضروری و حایز اهمیت است.

جریان بسیج دانشجویی همدان به عنوان موذن جامعه، سه پیام مهم برای سه مخاطب دارد.

پیام اول؛ به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است؛ ای فرزند رسول خدا! ما جوانان انقلابی پشتیبان شما هستیم و تا قله پای کاریم، برای ما خستگی و نومیدی معنایی ندارد. ما جانفدایان انقلاب اسلامی و امام زمان آماده ایم، دستورات شما را ماموریت زندگی خود می دانیم و امید داریم در نماز جماعتی در قدس به شما اقتدا کنیم.

پیام دوم ما به ملت غیور میهنمان ایران است؛ ای مردمان سرزمین نجیب زادگان! ای نسل سلمان فارسی! ای جامعه انقلاب کرده شهید پرور! با دو سلاح امید و ایمان مانند گذشته استقامت کنید و حضوری کنش مند و آگاهانه در میدان داشته باشید و با این حضور خُدعه های شیطان را بشکنید و دشمن کودک کش را زمین گیر کنید!

سوم؛ به دشمنان؛ کلام صادق خاندان عصمت و طهارت است که خداوند شما را جز احمق ها قرار ده، صدق این کلام قطعی است. بار دیگر حماقت کردید و یک قدم دیگر به نابودی نزدیکتر شدید؛ در نابودی تان شک نکنید! این وعده خداست. مقابلتان کسانی هستند که قلب هایشان همچون پاره های آهن است و بالعکس شما هراسی از مرگ ندارند و شعری را زیر لب زمزمه می کنند.

قسم به وعده شیرین مَن یَمُت یَرِنی

که ایستاده بمیرم به احترام علی

و قدس، ای کلید رمز آلود ظهور؛ بشارت می دهیم که آزادی ات نزدیک است! به امید فرج علی زمانه ما، که چه زیباست دنیای پس از ظهورش، دنیای عاری از وحوش صهیون و ظالمان.

والسلام علی ابناء علی بن ابیطالب

جوانان صحن دانشگاه

انتقامی سهمگین در انتظار اسراییل است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقامی سهمگین در انتظار اسراییل است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقامی سهمگین در انتظار اسراییل است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.