بازداشت پسری که پدرش را کشت

بازداشت پسری که پدرش را کشت

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به قتل پدرش کرده بود، خبر داد.

 به گزارش انین، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: اوایل بهمن ماه سالجاری خبری مبنی بر قتل مردی حدوداً 54 ساله در تهران به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داده شد که با حضور عوامل کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه، پرونده برای رسیدگی تخصصی به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. 

وی با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداری دهم پلیس آگاهی قرار گرفت، گفت: کارآگاهان در گام نخست با مراجعه به محل حادثه در یکی از خیابان های مرکز تهران متوجه شدند که مقتول که حدود 54 سال سن داشت، به صورت طاق باز روی زمین افتاده بود. همچنین نتایج تن پیمایی از مقتول حاکی از وجود آثار دو ضربه چاقو در پهلوی مقتول بود. 

ولی پور گودرزی با بیان اینکه ضارب با کمک شهروندان شناسایی و از سوی پلیس دستگیر شد، گفت: در ادامه کارآگاهان این فرد را به همراه سه قبضه چاقویی که به همراه داشت، به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند. متهم در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن صراحتاً به ارتکاب قتل معترف شد و اقرار کرد که مقتول پدرش است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اعترافات پسر جوان گفت: متهم در جریان بازجویی ها به کارآگاهان گفت که مقتول مادرش را مورد آزار و اذیت قرار داده و به همین دلیل نیز مادرش از مدتی پیش از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است. مدتی بعد نیز با دستور پدرش چندین نفر آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده اند و همین موارد نیز سبب انگیزه قتل این مرد شده است. در واقع هدف مقتول از ارتکاب این جنایت انتقام از پدرش بوده است.

وی با بیان اینکه کارآگاهان با دعوت از خانواده مقتول و انجام تحقیقات از آنان و همینطور اقدامات گسترده اطلاعاتی و میدانی در محل حادثه اظهارات قاتل را تایید کردند، گفت: در ادامه برای متهم پرونده ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

پایان خبر انین

بازداشت پسری که پدرش را کشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت پسری که پدرش را کشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت پسری که پدرش را کشت"، کلیک کنید.