برنامه های 12 فروردین در ورامین تشریح شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

برنامه های 12 فروردین در ورامین تشریح شد - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، سید محمد حسن محمودی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه های دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: رای بی سابقه و کم نظیر بالای 98 درصدی ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی در دوازدهم فروردین ماه سال 1358، از طرفی اوج بصیرت و آگاهی ملت ایران را به نمایش گذاشت و از طرف دیگر نشان داد که دموکراسی و مردمسالاری یکی از اصول اصلی و اساسی انقلاب اسلامی است.

مسیول ستاد مراسم و مناسبت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین با اشاره به تلاقی یوم الله 12 فروردین با لیالی پرفیض قدر و ایام شهادت مولای متقیان امام علی (ع) افزود: با توجه به حضور پررنگ تر مردم در مراسم احیای شب های قدر در مساجد و اماکن مذهبی، استفاده از ظرفیت مساجد برای بزرگداشت مراسم یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی بسیار مهم است که تلاش می شود از این فرصت بهره برده شود.

وی گفت: در همین راستا روز پنجشنبه همایش ایمه جماعات و روحانیون ورامین در بیت امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این شهرستان برگزار و از ظرفیت سخنرانان، ایمه جماعات و روحانیون منطقه در شب های پرفیض قدر به منظور تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی و روشنگری و بصیرت افزایی شرایط کنونی کشور بهره برده خواهد شد.

محمودی ادامه داد: باید از فرصت نمازهای جمعه برای بزرگداشت یوم الله دوازدهم فروردین به نحو مطلوب و شایسته ای استفاده کرد، به همین خاطر برنامه هایی در روز 10 فروردین ماه با محوریت پایگاه نماز جمعه پیش بینی و اجرایی می شود.

وی اضافه کرد: تجمع مردم ورامین در روز دهم فروردین ماه در مصلای صاحب الزمان (عج) به همراه اجرای سرود حماسی به همراه اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در دستان مردم ولایتمدار دیار 15 خرداد در این روز پیش بینی شده است و یک سخنران شاخص در جمع مردم ورامین سخنرانی خواهد کرد.

مسیول ستاد مراسم و مناسبت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین یادآور شد: مراسم محوری بزرگداشت یوم الله 12 فروردین با عنوان محفل بزرگ انس با قرآن کریم روز شنبه 11 فروردین ماه از ساعت 16:30 در امامزاده طاهر و مطهر (ع) خیرآباد با حضور استاد احمد ابوالقاسمی از قاریان برجسته قرآن کریم و داور برنامه پربیننده محفل برگزار خواهد شد.

وی گفت: تبلیغات محیطی و شهری به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی به همراه تزیین میادین با محوریت پرچم جمهوری اسلامی ایران، طراحی طرح های اختصاصی به مناسبت یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی و به صورت تلفیقی با ماه مبارک رمضان و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای حوادث اخیر کشور به همراه ساخت موشن گرافیک های مختلف و انتشار محتواهای مناسب با یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی به منظور نشر در فضای مجازی در حوزه تبلیغی اجرایی خواهد شد.

محمودی یادآور شد: با هماهنگی که با مرکز رسیدگی به امور مساجد صورت خواهد گرفت، ثواب تلاوت یک جز قرآن کریم روز 12 فروردین ماه نثار روح مطهر شهدای انقلاب اسلامی خواهد شد.

وی یادآور شد: امروز همه ما برای بزرگداشت مناسبت های انقلاب بویژه یوم الله 12 فروردین وظیفه داریم و هیچ گونه کوتاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

برنامه های 12 فروردین در ورامین تشریح شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه های 12 فروردین در ورامین تشریح شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه های 12 فروردین در ورامین تشریح شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.