بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان افتتاح شد

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری انین استان همدان، رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در سفر رییس جمهور شهید به استان در مردادماه 1401، 13هزار میلیارد ریال برای حوزه سلامت پیش بینی شد.

محمد مهدی مجذوبی افزود: یکی از پروژه های شاخص که در اعتبارات سفر دیده شده بود، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان اکباتان، که اجرای این بیمارستان با گذشت 14 سال از کلنگ زنی و آغاز پروژه با روند بسیار کندی مواجه بود که تامین اعتبار در سفر رییس جمهور، خونی تازه به رگ پروژه جاری کرد.

وی یادآور شد: با تزریق سه هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار، در مدت 2 سال پروژه بیمارستان اکباتان پایان رسید و دی سال 1402 بهره برداری رسمی شد تا آن اتفاق مهم که سالها مردم همدان در انتظارش بودند، رخ دهد.

مجذوبی بیمارستان اکباتان را هدیه ارزشمند دولت برای استان دانست و گفت: درمان رایگان کودکان زیر هفت سال نیز هدیه ای والا برای حوزه سلامت در کشور در دولت مردمی آیت الله رییسی بود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 272 تخت در 9 طبقه در بیمارستان کودکان اکباتان مستقر شده و بخش بستری، درمانگاهی، اورژانس در 28 هزار متر مربع راه اندازی شده تا مورد استفاده مردم استان قرار گیرد.

لازم به ذکر است، وزیر بهداشت پس از افتتاح از بخش های مختلف بیمارستان اکباتان بازدید کرد.

46

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان افتتاح شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان افتتاح شد"، کلیک کنید.