تاج: اعتماد از دست رفته AFC به ما برگشت!

تاج: اعتماد از دست رفته AFC به ما برگشت!

در آخرین جلسه هیات استیناف مجوز باشگاهی، هیچ یک از باشگاه های لیگ یک درخواست استیناف برای آرا هیات بدوی ارسال نکرده بودند.

به گزارش انین، آخرین جلسه هیات استیناف مجوز باشگاهی  امروز یکشنبه ۱۷ تیرماه در سالن روابط عمومی فدراسیون با حضور مهدی تاج، هدایت ممبنی، دکتر مصطفی زارعی، دکتر احمد محمدی، رییس و عضو حقوقی هیات، کاظم زارعی، عضو مالی هیات، دکتر سید جعفر هاشمی عضو هیات و  کارشناسان مجوز باشگاهی در سالن جلسات فدراسیون فوتبال برگزار شد.

با توجه به اینکه هیچ یک از باشگاه های لیگ یک درخواست استیناف برای آرا هیات بدوی ارسال نکرده بودند، مهمترین موضوع این جلسه بحث و بررسی فراینده های مجوز در سال گذشته بود. در این جلسه زارعی در گزارشی نتایج نظرسنجی های بعمل آمده از باشگاه های لیگ برتر را در مورد عملکرد دپارتمان مجوز ارایه کرد.

وی بیان کرد: در مجموع ۸۵ درصد از مدیران مجوز باشگاه های لیگ برتر از عملکرد دپارتمان مجوز رضایت کامل داشتند. همچنین در این جلسه مقرر شد از کلیه فرصت ها و ظرفیت های موجود جهت آموزش و ارتقا سطح کیفی و کمی در باشگاه های کشور استفاده شود.

در پایان مهدی تاج، رییس فدراسیون که برای تقدیر از اعضای هیات استیناف در جلسه حضور یافته بود ضمن تقدیر از همکاری همه اعضا، گفت: خوشبختانه امسال برای دومین بار همه تصمیمات رکن مجوز حرفه ای ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز تایید شد و این نشان می دهد اعتمادی که سالیان قبل از بین رفته بود دوباره برگشته است. فدراسیون فوتبال در بحث مجوز عملکرد خوبی داشته است و در برخی از معیارها فراتر از آنچه مدنظر کنفدراسیون فوتبال اسیا است عمل کرده است.

پایان خبر انین

تاج: اعتماد از دست رفته AFC به ما برگشت!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج: اعتماد از دست رفته AFC به ما برگشت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج: اعتماد از دست رفته AFC به ما برگشت!"، کلیک کنید.