تاریخ اکران «فرمول یک» با بازی «برد پیت» مشخص شد

تاریخ اکران «فرمول یک» با بازی «برد پیت» مشخص شد

فیلم «فرمول یک» با بازی «برد پیت» و تهیه‌کنندگی «لوئیس همیلتون » قرار است تابستان سال آینده به صورت گسترده اکران عمومی شود.

به گزارش انین، این فیلم در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۵ در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد شد و «جوزف کوشینسکی» و «جری بروکهایمر» که پیش‌تر در فیلم «تاپ گان: ماوریک» حضور داشتند، دراین پروژه سینمایی نیز به ترتیب در مقام کارگردان و تهیه‌کننده حضور یافته‌اند.

«دامسون ادریس»، «کری کاندون»، «خاویر باردم»، «توبیاس منزیس»، «سارا نایلز»، «کیم بودنیا» و «سامسون کایو» در کنار «برد پیت» بازیگران فیلم سینمایی «فرمول یک» هستند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، در این فیلم «برد پیت» در نقش یک راننده سابق بازی می‌کند که در کنار راننده هم تیمی‌اش با بازی «دامسون ادریس» به مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک بازمی گردد. این فیلم با همکاری ۱۰ تیم فرمول یک ساخته شده است و صحنه‌هایی از آن در مسابقات واقعی گرفته شده است.

«لوئیس همیلتون» راننده بریتانیایی سرشناس مسابقات فرمول یک نیز یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم سینمایی خواهد بود.

پایان خبر انین

تاریخ اکران «فرمول یک» با بازی «برد پیت» مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ اکران «فرمول یک» با بازی «برد پیت» مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ اکران «فرمول یک» با بازی «برد پیت» مشخص شد"، کلیک کنید.