ترس بایدن از «غافلگیری اکتبر»

ترس بایدن از «غافلگیری اکتبر»

به گزارش انین انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا با حضور «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات و «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری خواه در تاریخ 5 نوامبر (15 آبان) برگزار خواهد شد. این 2 نامزد که در حال حاضر برای انتخابات 2024 آمریکا با یکدیگر رقابت می کنند، چند روز پیش موافقت کردند که 2 مناظره را یکی در تاریخ 27 ژوین (7 تیر) و دیگری را در تاریخ 10 سپتامبر (20 شهریور) برگزار کنند.

به نقل از انین یک مقام اطلاعاتی آمریکا ادعا کرد: «ما شک نداریم که کره شمالی امسال اقدام تحریک آمیزی انجام خواهد داد.»

رسانه آمریکایی ان بی سی نیوز چنین اقدامی را «غافلگیری اکتبر» نامید و عنوان کرد که یک ماه پیش از انتخابات آمریکا احتمالا رای دهندگان آمریکایی تحت تاثیر اقدامات احتمالی کره شمالی قرار بگیرند.

این رسانه آمریکایی با اشاره به درگیری روسیه-اوکراین و حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه می نویسد: «کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه شاید بتوانند آمریکایی ها را متقاعد کنند که به کسی رای بدهند تا رهبری دولت آمریکا تغییر کند.»

ان بی سی نیوز به ترس مقامات کاخ سفید و «جو بایدن» رییس جمهور کنونی آمریکا می پردازد و ادعا می کند که شاید روسیه و کره شمالی بخواهند از «دونالد ترامپ» رییس جمهور سابق آمریکا برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کنند.

ترامپ بارها گفته است که اگر رییس جمهور شود، طی 24 ساعت به جنگ اوکراین خاتمه خواهد داد و این کار را با قطع ارسال کمک ها به کی یف و آغاز مذاکرات انجام می دهد.

دموکرات های آمریکایی، روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 که ترامپ در آن پیروز شد، متهم کردند و این رسانه آمریکایی به «دخالت احتمالی روسیه» در انتخابات 2024 آمریکا اشاره می کند. این درحالیست که «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین تاکید کرده که مسکو «نه تنها در انتخابات پیشین ایالات متحده دخالت نکرده بلکه در انتخابات امسال هم دخالت نخواهد کرد.»

311311

ترس بایدن از «غافلگیری اکتبر»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترس بایدن از «غافلگیری اکتبر»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترس بایدن از «غافلگیری اکتبر»"، کلیک کنید.