تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی/ درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی

تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی/ درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی

رسانه‌های عبری از تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم اشغالگر و درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی این رژیم پرده برداشتند.

به گزارش انین، شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: «۹۰۰ افسر با درجه سروان و سرگرد طی سال جاری خواستار خروج از ارتش شده‌اند و این درحالی است که این رقم در سال‌های گذشته ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر بود.»

در گزارش این شبکه آمده است: درخواست‌ها برای خروج از ارتش تنها یک بحران در ارتش نیست، بلکه بحرانی برای اسرائیل بوده و این بسیار نگران کننده است.

در همین راستا، «نیر دووری» کارشناس مسائل نظامی صهیونیست گفت: یکی از سخت‌ترین امور در شرایط فعلی حفظ افسران در پست‌های مهم در ارتش اسرائیل است.

وی افزود: در ماه‌های اخیر گزارش‌هایی از گرایش افسران برای خروج از ارتش و یا اتخاذ چنین تصمیمی از سوی آنها دریافت کرده‌ایم.

دووری درخصوص دلایل افزایش درخواست‌های خروج از ارتش نیز تصریح کرد: اتفاقات هفتم اکتبر مهمترین دلیل این اتفاق است و علاوه بر آن موضوع پاداش‌ها و توبیخ و همچنین تلاش برخی طرف‌ها برای زیر سوال بردن ارتش نیز ازجمله دلایل این تمایل برای خروج از تشکیلات نظامی است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کرده بودند که ارتش رژیم اشغالگر در حال حاضر بر روی تشکیل یک لشکر ذخیره جدید با توجه به نیاز فوری خود به هزاران نیروی دیگر کار می‌کند.

در همین راستا، «هرتزی هالوی» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نیز از نیاز ارتش این رژیم به ۱۵ گردان جدید به دلیل کمبود شدید نیرو خبر داده بود.

پایان خبر انین

تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی/ درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی/ درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشدید بحران نیروی انسانی در ارتش رژیم صهیونیستی/ درخواست ۹۰۰ افسر برای خروج از تشکیلات نظامی"، کلیک کنید.