تن هاخ انتقام گرفت، سیتیزن ها ناکام در دبل قهرمانی!

تن هاخ انتقام گرفت، سیتیزن ها ناکام در دبل قهرمانی!

به گزارش خبرگزاری انین؛ منچستریونایتد امروز در ومبلی موفق شد ضربه سختی به سیتی و پپ گواردیولا وارد کند و مانع از رسیدن آنها به دومین جام فصل شود. شیاطین سرخ در فینال جام حذفی سیتی را 2-1 شکست دادند تا جام قهرمانی به آنها تعلق بگیرد.

درحالیکه از شروع فینال جام حذفی انگلیس بین منچسترسیتی و منچستریونایتد، شاگردان پپ گواردیولا توپ را در اختیار داشتند ولی این یونایتد بود که با در پیش گرفتن دفاعی بسته به ضدحمله ها چشم دوخته بود. یونایتد در سی دقیقه اول چند بار به سیتی نشان داد که روی ضدحمله ها خطرناک است و در دقیقه 30 زهر خود را ریخت و 1-0 پیش افتاد. روی گلی که با اشتباه مهلک یوشکو گواردیول و دروازه بان سیتی اورتگا به ثمر رسید.

دیوگو دالوت از وسط زمین پاس بلندی به پشت مدافعان سیتی ارسال کرد. تصاویر آهسته به وضوح نشان می داد که در لحظه ارسال پاس، گارناچو در آفساید قرار ندارد. او و گواردیول بر سر تصاحب توپ درگیر بودند و همزمان اورتگا از خط دروازه جلو کشید تا کار را برای گارناچو سخت کند. اینجا بود که گواردیول مرتکب اشتباهی مهلک شد. او سعی کرد با ضربه سر توپ را برای اورتگای جلو کشیده بیندازد ولی ضربه سر او از بالای سر اورتگا عبور کرد تا گارناچو ساده ترین کار ممکن را برای گلزنی داشته باشد.

یونایتدها که از ابتدای مسابقه روی ضدحمله ها خطرناک نشان می دادند در دقیقه 39 روی یک ضدحمله دیگر توسط کوبی ماینو به گل رسیدند. رشفورد از زمین خودی یک پاس قطری بلند و تماشایی به سمت راست فرستاد. گارناچو نزدیک به خط طولی توپ را به خوبی مهار کرد تا یک ضدحمله دیگر برای شیاطین سرخ آغاز شود. درحالیکه ون بیساکا با نفوذ خود مدافعان سیتی را مشغول کرد گارناچو، زننده گل اول، پاسی عرضی روی خط محوطه جریمه برای کاپیتان برونو فرستاد. پاس تک ضرب برونو را کوبی ماینو با یک بغل پای فنی به زاویه مخالف به تور دروازه چسباند درحالیکه اورتگا تنها می توانست نظاره گر باز شدن دروازه سیتی باشد.

نیمه اول بر خلاف انتظارها با برتری دو گله یونایتد به پایان رسیده بود و نیمه دوم هم بازی با شکل و شمایلی شبیه به نیمه اول آغاز شد.

سیتی در دقیقه 55 توسط بازیکن تازه واردش جرمی دوکو خطرناک ترین موقعیت خود تا این لحظه را ایجاد کرد. دوکو وارد محوطه جریمه شده و توپ را برای فودن فرستاد ولی توپ از این ستاره سیتی گذشت. هالند خودش را به توپ رسانده و شوتی سرضرب شلیک کرد که تیر دروازه اونانا دروازه یونایتد را نجات داد.

در ادامه بازی یکی دیگر از بازیکنان تازه وارد سیتی خطرساز شد. خولین آلوارز که با پاس فیل فودن با اونانا تک به تک شده بود ضربه دقیقی به توپ نزد تا توپ از کنار دروازه بیرون برود.

درحالیکه سه دقیقه به پایان نود دقیقه باقی مانده بود دوکو بالاخره قفل دروازه یونایتد را باز کرد. گلی که با کار انفرادی و شوت او و اشتباه آندره اونانا به ثمر رسید. دوکو بیرون از محوطه جریمه توپ را به دست آورد و درحالیکه گارناچو را مقابل خود داشت به سمت دروازه شوتزنی کرد. واکنش بد اونانا باعث شد توپ بعد از برخورد به دستهای او وارد دروازه یونایتد شود.

بازی با پیروزی 2-1 شیاطین سرخ به پایان رسید تا تن هاخ انتقام شکست فینال سال گذشته را از پپ گواردیولا بگیرد و قرمزپوشان شهر منچستر این فصل را با یک جام به پایان ببرند.

257 251

تن هاخ انتقام گرفت، سیتیزن ها ناکام در دبل قهرمانی!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تن هاخ انتقام گرفت، سیتیزن ها ناکام در دبل قهرمانی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تن هاخ انتقام گرفت، سیتیزن ها ناکام در دبل قهرمانی!"، کلیک کنید.