توقیف 141 دستگاه خودرو حادثه ساز در هفته اول اجرای طرح نوروزی در کردستان

توقیف 141 دستگاه خودرو حادثه ساز در هفته اول اجرای طرح نوروزی در کردستان

به گزارش خبرگزاری انین از سنندج، سرهنگ رضا همتی زاده، ضمن اشاره به عزم جدی پلیس راهور در برخورد با خودروهای حادثه سازی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کنند، اظهار کرد: به منظور ارتقاء انضباط اجتماعی و کاهش سوانح ترافیکی در سطح معابر درون شهری و آنچه در راستای مطالبات به حق مردمی وجود دارد، پلیس راهور طرح تشدید برخورد با خودروهای حادثه ساز که موجب برهم زدن نظم ترافیکی و رخ دادن تصادف می شوند یا خودروهای متخلف فاقد پلاک و پلاک مخدوش را به مرحله اجرا گذاشته است.

وی با توضیح اینکه طرح ترافیکی نوروز 1403 از 24 اسفندماه آغاز شده است و روند برخورد با رانندگان خاطی و هنجارشکن به صورت ویژه در دستور کار پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قرار دارد، عنوان کرد: اجرای این طرح تا پایان تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارد.

رییس پلیس راهور کردستان با بیان اینکه پلیس با استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات و همچنین تقویت و گسترش گشت های کنترل محسوس و نامحسوس در طول شبانه روزی در هفته اول اجرای طرح، به صورت قاطع برابر قانون با آنها برخورد می کند، افزود: در طی 7 روز از ابتدای اجرای این طرح تاکنون 3 هزار و 505 فقره اعمال قانون برای رانندگان خودروهای متخلف صورت گرفته است.

همتی زاده تعداد خودروهای متخلف در طول اجرای این طرح که برابر قانون توقیف شده بودند را 141 دستگاه خودرو برشمرد و گفت: در ادامه اجرای این طرح ضبط 32 جلد گواهی نامه بالای 30 نمره منفی تاکنون اتفاق افتاده است.

46

توقیف 141 دستگاه خودرو حادثه ساز در هفته اول اجرای طرح نوروزی در کردستان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف 141 دستگاه خودرو حادثه ساز در هفته اول اجرای طرح نوروزی در کردستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف 141 دستگاه خودرو حادثه ساز در هفته اول اجرای طرح نوروزی در کردستان"، کلیک کنید.