تکلیف ستاره های پرسپولیس به مالک جدید گره خورد

تکلیف ستاره های پرسپولیس به مالک جدید گره خورد

آفتاب نیوز :

در شرایطی که هفته های پایانی لیگ برتر را پشت سر می گذاریم، پرسپولیس و استقلال با فاصله یک امتیازی در کورس قهرمانی هستند و مدیران این دو باشگاه به دنبال این هستند که به دور از حواشی، شرایط را برای تیم خود فراهم کنند تا در نهایت یکی از این دو تیم به قهرمانی برسید. در این میان، اما پرسپولیس با چالش تمدید بازیکنان تاثیرگذار تیمش هم روبه رو است.

سروش رفیعی، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی فر، گیورگی گولسیانی، وحید امیری، وحدت هنانوف و مرتضی پورعلی گنجی، نفراتی هستند که در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد و تا به حال بنا بر اظهارات بازیکنان پرسپولیس صحبتی هم برای تمدید قرارداد آن ها نشده است و اوسمار ویرا هم رسما اعلام کرده هنوز لیستی برای تمدیدی ها ارایه نکرده است. اما به راستی چرا هنوز هیچ برنامه ای برای این موضوع در نظر گرفته نشده است؟

بررسی ها نشان می دهد، موضوع واگذری سهام باشگاه پرسپولیس تاثیر زیادی دراین موضوع دارد. بر اساس تصمیم دولت، قرار است پنج بانک در قالب یک کنسرسیوم، 3 اردیبهشت 81 درصد سهام پرسپولیس را خریداری کنند که اگر این موضوع محقق شود، قاعدتا شاهد تغییرات زیادی در ساختار مدیریتی پرسپولیس خواهیم بود. در واقع وقتی هنوز مشخص نیست که آینده رضا درویش و اعضای هیات مدیره پرسپولیس چه خواهد شد و چه افرادی قرار است سکان مدیریت این باشگاه را در اختیار بگیرند، قاعدتا نمی توان انتظار داشت مدیران فعلی به فکر تمدید قرارداد بازیکنان و بستن تیم برای فصل آینده باشند. شاید وقتی که تکلیف پرسپولیس در حوزه مدیریت مشخص شود، راحت تر بشود انتظار داشت برای آینده این باشگاه پرهوادار برنامه ریزی شود.

تکلیف ستاره های پرسپولیس به مالک جدید گره خورد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف ستاره های پرسپولیس به مالک جدید گره خورد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف ستاره های پرسپولیس به مالک جدید گره خورد"، کلیک کنید.