تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، مسابقات بین المللی بدمینتون تحت عنوان جام فجر به میزبانی یزد برگزار شد که در این رقابت ها دو تیم دو نفرکه بانوان برزیل شامل «ژاکلین» و «سامیا لیما» با کسب نتایج 21 بر 14 و 21 بر 11 بر «رومینا تاجیک» و «پریا اسکندری» از ایران قهرمان شدند.

تاجیک و اسکندری در حالی بازی را به تیم برزیل باختند که در جدول اصلی همین رقابت ها یک بار دیگر مقابل آنها قرار گرفته بودند.

تیم دو نفره ایران سپس در مراحل بعدی تیم هایی از ایران، عراق، مکزیک و هند را بردند و به این ترتیب پرونده رقابت های بین المللی بدمینتون برای بانوان ایران با یک افتخار تاریخی و بزرگ بسته شد.

همچنین «انین میر» از هندوستان در فینال رقابت های انفرادی مقابل «لوسین یان» از هنگ کنگ قرار گرفت که این دیدار با نتایج 21 بر 14 و 21 بر 12 به سود نماینده هنگ کنگ به پایان رسید و عنوان قهرمانی زنان به این بازیکن رسید.

تمامی بازیکنان خارجی حاضر در سی و دومین رقابت های بین المللی فجر رنکینگ زیر 100 دارند.

سی و دومین دوره مسابقات بین المللی جام فجر به میزبانی شهر یزد از 10 تا 15 بهمن ماه در سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد.

در این رقابت ها 143 ورزشکار از سراسر کشور و 27 کشور جهان حضور داشتند.

مراسم اختتامیه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.