ثبت اقامت حدود 8 میلیون 888 هزار نفر _ شب در گیلان – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

ثبت اقامت حدود 8 میلیون 888 هزار نفر _ شب در گیلان - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

ولی جهانی در گفت و گو با خبرنگار انین با اشاره به گزارش ستاد هماهنگی خدمات سفر گیلان اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از یک میلیون 185 هزار خودرو وارد گیلان شده و همچنین بیش از 953 هزار خودرو از این استان خارج شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از ورود حدود 5 میلیون و 422 هزار گردشگر به این استان خبر داد و اضافه کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از 4 میلیون و 655 هزار نفر از گیلان خارج شدند.

جهانی از ثبت اقامت حدود 8 میلیون 888 هزار نفر _ شب در گیلان خبر داد و بیان کرد: بر اساس داده های آماری 84.56 درصد از تخت تاسیسات اقامتی ثابت تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی گیلان پُر شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از ورود حدود 350 گردشگر خارجی به این استان خبر داد و اضافه کرد: این افراد دارای ملیت آذربایجان، روسیه، فرانسه، ترکیه، افغانستان، ترکمنستان، مصری، چینی، عراقی، اوکراینی، هلندی و چینی بوده و بر اساس آمارها میزان گردشگران خارجی به نسبت مدت مشابه سال گذشته 8.39 درصد افزایش داشته است.

جهانی از 479 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری گیلان خبر داد و بیان کرد: بر اساس این بازدیدها 283 بازدید عادی، 112 مورد تشویق، 78 مورد تذکر و 7 مورد اخطار کتبی صادر شده است.

به گفته وی از ابتدای طرح نوروزی تاکنون حدود 655 هزار نفر از از موزه ها، بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری بازدید کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از فوت 7 نفر در تصادفات جاده ای این استان خبر داد و اضافه کرد: گیلان از لحاظ تردد و انباشت خودرو دومین استان در کشور است.

ثبت اقامت حدود 8 میلیون 888 هزار نفر _ شب در گیلان – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت اقامت حدود 8 میلیون 888 هزار نفر _ شب در گیلان – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت اقامت حدود 8 میلیون 888 هزار نفر _ شب در گیلان – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.