ثبت چهار روز هوای ناسالم در سه ماهه نخست سال‌جاری در کرمانشاه 

ثبت چهار روز هوای ناسالم در سه ماهه نخست سال‌جاری در کرمانشاه 

طاهر هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار انین کرمانشاه، در خصوص تعداد روزهای هوای ناسالم در سه ماهه نخست سال‌جاری تاکنون در استان کرمانشاه اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد چهار روز هوای ناسالم داشتیم، که سه روز آن در وضعیت هشدار و یک روز در وضعیت اضطرار بود و وضعیت بحرانی هم در استان کرمانشاه نداشتیم.

وی در خصوص اقدامات در راستای کاهش آلودگی هوای استان کرمانشاه افزود: نظارت بر کیفیت تولید و واردات انواع سوخت، نوسازی و توسعه ناوگان حمل‌ونقل شهری، مدیریت فضای سبز کلانشهرها، نظارت بر مراکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین، تامین حق‌آبه مورد نیاز رودخانه‌ها، تالاب‌ها، دریاچه‌ها و زیست‌بوم‌ها از جمله اقدامات در کاهش آلودگی هوا است.

رئیس پایش و آزمایشگاه محیط‌زیست زیست استان کرمانشاه تصریح کرد: از جمله اقدامات دیگر در کاهش آلودگی هوای استان، تجهیز نیروگاه‌ها با مصرف سوخت مازوت به تجهیزات کاهش نشر آلاینده‌های جوی، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های پایش آنلاین در صنایع و نیروگاه‌های تابعه، عرضه بنزین و نفت و گاز استاندارد، تجهیز کلیه جایگاه‌های سوخت تازه تأسیس، انبارهای نگهداری و توزیع فرآورده‌های نفتی و تانکرهای حمل بنزین به تجهیزات طرح کهاب (کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخارات بنزین) است.

46

ثبت چهار روز هوای ناسالم در سه ماهه نخست سال‌جاری در کرمانشاه 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت چهار روز هوای ناسالم در سه ماهه نخست سال‌جاری در کرمانشاه " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت چهار روز هوای ناسالم در سه ماهه نخست سال‌جاری در کرمانشاه "، کلیک کنید.