جاذبه های گردشگری و چهره های شاخص تنگستان به کشور معرفی شوند – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

جاذبه های گردشگری و چهره های شاخص تنگستان به کشور معرفی شوند - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، احمد لطفی شنبه شب در نشست هماهنگی ساخت برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» برای پخش از شبکه مستند صدا و سیما کشور عنوان داشت: یکی از برنامه های بسیار خوبی که می تواند در راستای معرفی بیش از پیش ظرفیت ها و جاذبه های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شهرستان به سراسر کشور مفید واقع شود.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه این شهرستان در هر 2 بخش مرکزی و دلوار دارای جاذبه های منحصر به فردی جهت معرفی به ایران زمین است اضافه کرد: وجود کلوت ها و سواحل بکر و بسیار زیبا، بازارچه های تجاری، صیادی دلوار و صنایع دستی، منطقه گردشگری خاییز، منطقه تفریحی و گردشگری آب گرم معدنی، نخیلات اهرم، قطب کشاورزی منطقه در شهرآباد و روستاهای سمل و گلنگون را می توان نام برد که تاکنون در زمینه معرفی این جاذبه ها کاری صورت نگرفته که انتظار است در این برنامه توجه خاصی به این ظرفیت های تنگستان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه تنها ملت ایران با یک چهره شاخص از شهرستان (شهید رییسعلی دلوار) خوب آشنا هستند یاد آور شد: تنگستان دارای چهره ای علمی و مبارزاتی زیادی همچون معتقد اهرمی کاتب قرآن رمزدار، علم الهدای اهرمی مجتهد شیعه و رهبر مشروطه خواهان بوشهر، زایر خضرخان ملقب به امیر اسلام از هم رزمان رییسعلی دلواری در نبرد علیه نیروهای انگلیس و شهید احمد خان تنگستانی و… است که تاکنون به آن صورت لازم برای ملت ایران معرفی نشده اند.

وی در این نشست از شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای اهرم آباد و دلوار خواست همکاری و همراهی لازم با تهیه کننده برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» در تنگستان داشته باشند.

نشست هماهنگی ساخت برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» جهت پخش از سیما مستند کشور به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای اهرم، آباد و دلوار و تهیه کننده و کارگردان برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» اسماعیل حسینی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

جاذبه های گردشگری و چهره های شاخص تنگستان به کشور معرفی شوند – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاذبه های گردشگری و چهره های شاخص تنگستان به کشور معرفی شوند – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاذبه های گردشگری و چهره های شاخص تنگستان به کشور معرفی شوند – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.