حاکم قطر ستاره پرسپولیس را برد!

حاکم قطر ستاره پرسپولیس را برد!

به گزارش خبرگزاری انین؛ صبح امروز روزنامه الرایه در خبری نگران‌کننده برای هواداران پرسپولیس، از توافق عبدالکریم حسن، مدافع قطری سرخپوشان، با باشگاه الوکره خبر داد. با این حال پرسپولیس در اقدامی غیرمنتظره و کمتر دیده‌شده، به سرعت این خبر را تکذیب و صراحتا اعلام کرد که او قرارداد بدون قید و شرط برای فصل آینده دارد.

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس علاوه بر تکذیب خبر جدایی، اعلام کرد بند دیگری هم در قرارداد این مدافع تنومند قطری گنجانده شده است: «این بازیکن در زمان قرارداد با باشگاه پرسپولیس، حق هیچگونه مذاکره‌ای را با باشگاه دیگر نخواهد داشت.»

با این حال شنیده خبرنگار ما از یک ماجرای دیگر حکایت دارد و به نظر می‌رسد برخلاف ادعای پرسپولیس، عبدالکریم در مسیر جدایی از جمع سرخپوشان قرار دارد و همانطور که تلویزیون الکاس تاکید کرده، توافقات خود را نیز با باشگاه الوکره پیش برده است.

عبدالکریم حسن که دومین سال دوری از لیگ ستارگان و تیم ملی قطر را با قهرمانی و درخشش در پرسپولیس سپری کرد، به واسطه همین درخشش موردتوجه مقامات ارشد و تصمیم‌گیر حکومت قطر قرار گرفته و دستور بازگشت او صادر شده است.

کاپیتان سابق تیم ملی قطر دو سال پیش در حالی که به عنوان چهره شماره یک تیم کشورش مطرح بود و در تیم السد بازی می‌کرد، به دلیل یک کامنت جنجالی از این کشور طرد شد و ابتدا به کویت و سپس ایران رفت تا فوتبال خود را در تبعید ادامه دهد.

با این حال به نظر می‌رسد فراگیری خبر محرومیت این بازیکن و البته نمایش آمادگی او در ایران، باعث شده تا مسئولان قطری تصمیم به بازگشت او بگیرند. عبدالکریم ابتدا با الغرافه و سپس الوکره مذاکرات خود را پیش برده و حالا به امضای قرارداد با این تیم لیگ ستارگان «بسیار نزدیک» است.

البته آنچه پرسپولیس در تکذیبیه خود آورده چندان هم بیراه نیست. در قرارداد عبدالکریم بند فسخی وجود ندارد اما باتوجه به تصمیم نهایی گرفته از سوی حاکم قطر، بازگشت او عملی خواهد شد و پرسپولیس هم از این انتقال نفع مالی خود را خواهد بُرد.

نکته جالب اینکه عبدالکریم حسن پیش از ترک ایران دیداری با رضا درویش هم داشت که البته مشخص نیست در این دیدار، صحبتی از جدایی و انتقال به قطر طرح شده یا خیر.

به هر حال اگرچه معلوم نیست که چه مقدار از این انتقال عاید پرسپولیس خواهد شد اما احتمالا با پرداخت دلاری، رضایت پرسپولیس جلب می‌شود تا عبدالکریم به کشورش بازگردد و در تیم ملی قطر هم به میدان برود. این تمام ماجرایی است که از صبح امروز حوزه خبری باشگاه پرسپولیس را درگیر خود کرده و البته احتمال دارد در روزهای آینده اتفاقات دیگری پیرامون آن رخ دهد.

۲۵۸ ۲۵۸

حاکم قطر ستاره پرسپولیس را برد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حاکم قطر ستاره پرسپولیس را برد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حاکم قطر ستاره پرسپولیس را برد!"، کلیک کنید.