حضور «گارد ملی» و ضرب الاجل 48 ساعته به دانشجویان حامی فلسطین + فیلم و عکس

آزادی بیان به سبک آمریکایی را ببینید؛

حضور «گارد ملی» و ضرب الاجل 48 ساعته به دانشجویان حامی فلسطین + فیلم و عکس

اعتراض ها در دانشگاه های آمریکا برای پایان دادن به جنگ اسراییل در غزه و ارسال سلاح به این رژیم به رغم سرکوب پلیس همچنان ادامه دارد و در تازه ترین خبرها برای سرکوب بیشتر دانشجویان حامی فلسطین در بعضی از دانشگاه های آمریکا گارد ملی حضور دارد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری انین، اعتراض ها در دانشگاه های آمریکا برای پایان دادن به جنگ اسراییل در غزه و ارسال سلاح به این رژیم  به رغم سرکوب پلیس همچنان ادامه دارد.

دانشگاه کلمبیا مرکز «جنبش همبستگی با غزه» در روزهای اخیر، به دانشجویان برای پایان دادن به این دور از تجمعات، ضرب الاجل 48 ساعته داده است.

معاون سخنگوی سازمان ملل در واکنش به بازداشت دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه های آمریکا گفت: ما همیشه اعلام کرده ایم که حامی آزادی بیان و برگزاری مسالمت آمیز اعتراضات هستیم.

 

 

 

اما در تازه ترین اخبار از آمریکا نشان می دهد که برخورد با دانشجویان حامی فلسطین در آمریکا وارد مرحله جدیدی شده است. پلیس با ارسال پیامک به تمام دانشجویان از بسته شدن درهای دانشگاه و عملیات «پاکسازی» خبرداده است و از دانشجویان خواسته تا دانشگاه را ترک کنند.

آمریکایی ها دست به دامان «گارد ملی» شدند/ پلیس دانشجویان حامی فلسطین را تهدید کرد+ فیلم و عکس

در ویدیوی دیگری، دانشجویی که فقط از اعزام گارد ملی آمریکا به دانشگاه ها فیلمبرداری می کرد، توسط ماموران گارد ملی مورد شلیک گلوله و حمله قرار گرفت.

حضور «گارد ملی» و ضرب الاجل 48 ساعته به دانشجویان حامی فلسطین + فیلم و عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور «گارد ملی» و ضرب الاجل 48 ساعته به دانشجویان حامی فلسطین + فیلم و عکس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور «گارد ملی» و ضرب الاجل 48 ساعته به دانشجویان حامی فلسطین + فیلم و عکس"، کلیک کنید.