حملات گسترده حزب‌الله به مناطق مختلف در شمال فلسطین اشغالی

حملات گسترده حزب‌الله به مناطق مختلف در شمال فلسطین اشغالی

به گزارش انین، شبکه المیادین گزارش داد که اطراف شهرک «دوویو» در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله مستقیم از خاک لبنان قرار گرفت.

در همین راستا، حزب‌الله لبنان نیز اعلام کرد: مجاهدین ما پایگاه «السماقه» در تپه‌های اشغالی «کفرشوبا» را با گلوله‌های توپ هدف قرار دادند.

به گزارش انین، مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد: مجاهدان ما ساختمان مورد استفاده نظامیان اشغالگر را در منطقه «راموت نفتالی» با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

در بیانیه حزب الله لبنان آمده است که این حملات در پاسخ به حملات اسرائیل به روستاها و خانه‌های امن در جنوب لبنان و در حمایت از غزه انجام شد.

همزمان ارتش رژیم صهیونیستی نیز در حمله پهبادی شهرک «عیترون» در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

طی چند هفته گذشته با شدت گرفتن تنش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی و تداوم حملات موشکی و توپخانه‌ای حزب‌الله به مواضع رژیم صهیونیستی، ترس و نگرانی صهیونیست‌ها از احتمال وقوع جنگی دیگر در کنار ادامه جنگ در نوار غزه، بیشتر شده است به همین دلیل مقامات این رژیم تهدیدهای توخالی خود علیه لبنان و حزب‌الله را تشدید کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.

310310

حملات گسترده حزب‌الله به مناطق مختلف در شمال فلسطین اشغالی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات گسترده حزب‌الله به مناطق مختلف در شمال فلسطین اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات گسترده حزب‌الله به مناطق مختلف در شمال فلسطین اشغالی"، کلیک کنید.