خانواده سینما سوگوار کوچ زودهنگام مجاهد خستگی ناپذیر

در پیام رییس سازمان سینمایی مطرح شد؛

خانواده سینما سوگوار کوچ زودهنگام مجاهد خستگی ناپذیر

رییس سازمان سینمایی در پیام تسلیت خود در پی شهادت حضرت آیت الله رییسی، از سوگواری خانواده سینما در کوچ زودهنگام این مجاهد خستگی ناپذیر خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم وفناوری انین، رییس سازمان سینمایی کشور در پیامی شهادت رییس جمهور و هییت همراه را به ملت شریف ایران و خانواده های داغدارشان تسلیت گفت.

بر اساس این گزارش، متن پیام رییس سازمان سینمایی به شرح ذیل است:

اِنَّا لِلَه وَ اِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ

در سالروز میلاد امام ریوف، روح بلند آیت الله سید ابراهیم رییسی، خادم الرضا (ع) و خادم ملت ایران و سید محرومان که در تمامی دوران مسیر خدمت، مجاهدانه و خستگی ناپذیر لحظه ای بر عهد صادقانه خود با خداوند متعال، رهبری انقلاب و ملت بزرگ ایران غافل نشد و مجاهدانه ایستاد؛ به ملکوت اعلی پیوست.

این ضایعه اسفبار مایه تالم اصحاب فرهنگ و هنر همچون دیگر اقشار جامعه که به شخصیت وارسته، اخلاص، صفای باطن و خدمات ماندگار و با ارزش ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشنایی داشتند، گردید.

همراه با ملت سوگوار ایران اسلامی، جامعه هنری و خانواده سینما نیز، عزادار و سوگوار کوچ زودهنگام این مجاهد خستگی ناپذیر و عاشق فرهنگ و هنر شد.

عروج جانسوز رییس جمهور محبوب، عالم برجسته آیت الله رییسی رحمه الله علیه و خادمان دلسوز امت را به پیشگاه ولی عصر ارواحنا فداه و محضر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، و ملت قدرشناس تسلیت می گویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان و همراهان شهیدش را از خداوند متعال مسیلت دارم.

خانواده سینما سوگوار کوچ زودهنگام مجاهد خستگی ناپذیر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده سینما سوگوار کوچ زودهنگام مجاهد خستگی ناپذیر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده سینما سوگوار کوچ زودهنگام مجاهد خستگی ناپذیر"، کلیک کنید.