خبر خوش برای استقلالی ها: مانع بزرگ برطرف شد!

خبر خوش برای استقلالی ها: مانع بزرگ برطرف شد!

آفتاب نیوز :

از مهمترین دغدغه های باشگاه استقلال برای کسب مجوز حرفه ای تسویه حساب با طلبکاران خارجی بود. البته در مورد ریکاردو ساپینتو و عزیزبک آمانوف چون پرونده به تجدیدنظر رفته و استقلال پیرامون رقم مدنظر آن ها شکواییه و دفاعیه دوباره ارایه کرده است، کار به این فصل لیگ قهرمانان نخواهد رسید و ماجرای این دو نفر احتمالا در تابستان حکم نهایی خواهد داشت اما دستیاران ریکاردو ساپینتو حکم قطعی گرفته بودند که پیش از ایام نوروز مطالباتشان پرداخت شد.

دقایقی قبل مطلع شدیم مذاکرات استقلال با سانتا کلارا پرتغال از بابت پرداخت سهم محمد محبی به خاطر حضور در جمع آبی پوشان در لیگ بیست ودوم نیز نتیجه داد و قضیه مرتفع شده است.

از قرار معلوم پیگیری های علی خطیر طی یک هفته آغازین سال جدید و تامین اعتبار قبل از فرارسیدن سال 1403 موجب شد تا داستان حل شود و این طور که پیداست حالا دیگر استقلال بخش وسیعی از مشکلات را از سر راه خود برداشته می بیند.

با این اوصاف بعید به نظر می رسد 11 فروردین برای استقلال از بابت بدهی ها مشکلی به وجود بیاید چون مدارک آماده شده و قرار است در اختیار کمیته صدور مجوز حرفه ای قرار بگیرد؛ با توجه به قانونی بودن و طی شدن تمام مراحل مدنظر فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، آن طور که استقلالی ها می گویند مشکل دیگری ایجاد نخواهد شد.

خبر خوش برای استقلالی ها: مانع بزرگ برطرف شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر خوش برای استقلالی ها: مانع بزرگ برطرف شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر خوش برای استقلالی ها: مانع بزرگ برطرف شد!"، کلیک کنید.