خط ۱۱ مترو تهران تا قبل نیمه اول سال تعیین تکلیف می‌شود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

خط ۱۱ مترو تهران تا قبل نیمه اول سال تعیین تکلیف می‌شود - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، نشست تخصصی بررسی ابعاد مختلف پروژه احداث خطوط جدید شبکه مترو تهران امروز برگزار شد.

مسعود درستی، مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره آخرین وضعیت تراموا گفت: راه اندازی خط یک و دو تراموا تصویب شورای عالی ترافیک شده و مطالعات سنجی تکمیلی توسط معاونت حمل و نقل خواهد بود.

وی افزود: شورای عالی ترافیک متولی تصویب و رد ایجاد خطوط جدید است که بهمن سال گذشته راه اندازی خط تراموا تصویب ولی بودجه مورد نیاز توسط شورای شهر صورت می‌گیرد.

درستی گفت: تا پایان نیمه اول امسال مطالعات توسط حمل و نقل به نقطه معقول می‌رسد و ۱۲ تا ۱۴ ماه راه اندازی آن آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره اینکه با توجه به تغییر دولت سرانجام خطوط جدید و تراموا چه خواهد شد؟ شهرداری در سنوات گذشته با و بدون مشارکت دولت واگن خریداری کرده و در آینده هم مناصبات می‌تواند تأثیر گذارد اکنون برای واگن‌ها پیش پرداخت انجام و در حال ساخت است و دولت جدید هم فکر نمی‌کنم شرایط فعلی را تغییر دهد.

وی گفت: تا پایان امسال اولین قطار حاصل از قراداد چینی را می‌دهند و از یک ساعت آینده واگن ملموس وارد می‌شود.

درستی همچنین بیان داشت: خط ۱۱ مترو تهران تا قبل نیمه اول سال تعیین تکلیف می‌شود.

وی بیان داشت: تا پایان مدیریت شهری کنونی متوسط ۴۵۰ متر حفاری مترو و بالای ۵ کیلومتر حفاری صورت می‌گیرد و با برنامه ریزی می‌توان دو تا ۳ ایستگاه را آماده بهره برداری کنیم.

خط ۱۱ مترو تهران تا قبل نیمه اول سال تعیین تکلیف می‌شود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خط ۱۱ مترو تهران تا قبل نیمه اول سال تعیین تکلیف می‌شود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خط ۱۱ مترو تهران تا قبل نیمه اول سال تعیین تکلیف می‌شود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.