دامان مخمل کوه خرم آباد مملو از بی توجهی

دامان مخمل کوه خرم آباد مملو از بی توجهی

سید احمد موسوی : مخمل کوه خرم آباد بدون شک یکی از دیدنی ترین و بکرترین مناطق تفریحی کشور است که با توجه به داشتن چشمه های جوشان ، حوضچه های دیدنی و تپه های سبز و مخمل وار این منطقه تفریحی را از دیگر مناطق تفریحی استان و کشور متمایز ساخته است و در ایام بهار و تابستان میزبان دهها هزار هم استانی و خانواده های غیر بومی می باشد .

این ظرفیت منحصربفرد در عین حال که همواره میزبان خانواده هایی از نقاط مختلف کشور است می بایست خدمات اولیه ، متنوع و مطلوبی نیز به مهمانان خود ارایه نماید اما با حضور 12 ساعته در این منطقه گردشگری بیاد جمله معروف : صدای ساز از دور خوش است افتادم که دقیقاً در مورد مخمل کوه خرم آباد صدق می کند .

شاید کسی در باورش نگنجد که در این منطقه چند ده هکتاری از سر بی توجهی و بی مهری مسیولان و متولیان سرویس بهداشتی وجود ندارد شاید کسی متوجه نبود سطل های زباله در مخمل کوه نباشد شاید کسی به تعداد بسیار کم آلاچیق های ایجاد شده در این منطقه توجهی نکرده باشد اما واقعیت این است در مخمل کوه کوچکترین امکانات رفاهی و بهداشتی وجود ندارد و مسافرین و مهمانان مخمل کوه که علم و آگاهی از نبود ابتدایی ترین امکانات رفاهی در این منطقه نداشتن بهمراه فرزندان خود در جای جای این منطقه توریستی و گردشگری بدنبال یافتن سرویس بهداشتی ، فروشگاه مواد غذایی و حتی سطل های زباله می گردند غافل از آنکه این امکانات رفاهی بدلیل بی توجهی و ندانم کاری متولیان وجود خارجی در مخمل کوه ندارند و دامان این منطقه گردشگری مملو است از بی توجهی و به نماد ناتوانی مدیریتی در استان تبدیل شده است

براستی معاونت عمرانی استاندار و مدیرکل منابع طبیعی استان که در این موضوع مسیول هستند چه پاسخی برای مردم دارند ؟ این مدیران که در جلسات ستاد خدمات سفر استان مدام از آمادگی استان جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی خبر می دادند آیا سری به مخمل کوه زده اند ؟ آیا مطلعند که دامان مخمل کوه مملو از سومدیریت و بی کفایتی است ؟!

چه کسی مسیول پاسخ به نارضایتی و انتقادات شدید مردم و همشهریان مراجعه کننده به مخمل کوه است ؟؟

بهرحال احمدرضا دالوند معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری همانطور که از عنوانش پیداست مسیول هماهنگی عمرانی می باشد اما در مورد مخمل کوه محرز است که کوچکترین هماهنگی و یا نظارتی نداشته وضعف بزرگ حوزه کاری وی می باشد که امید است بجای اصرار بر دفاع از عملکرد خود در عمل بفکر رفع معضلات و مشکلات حوزه کاریش باشد و انتقادات سازنده را تبدیل به فرصت نماید و کم کاری ها و بی تفاوتی اداره کل منابع طبیعی بعنوان متولی را با اعمال

46مدیریت های میدانی جبران نماید

دامان مخمل کوه خرم آباد مملو از بی توجهی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دامان مخمل کوه خرم آباد مملو از بی توجهی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دامان مخمل کوه خرم آباد مملو از بی توجهی"، کلیک کنید.