رستگاری ازبکستان در ضیافت پنالتی ها/ شگفتی تاجیکستان کامل نشد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

رستگاری ازبکستان در ضیافت پنالتی ها/ شگفتی تاجیکستان کامل نشد - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، تیم های ملی فوتسال ازبکستان و تاجیکستان در دیدار رده بندی جام ملت های فوتسال آسیا امروز یکشنبه از ساعت 11:30 در کشور تایلند به مصاف هم رفتند که این دیدار در وقت های قانونی با تساوی 5 به 5 به پایان رسید و در ضربات پنالتی تیم ازبکستان موفق شد با نتیجه 3 بر یک به برتری برسد.

در این بازی تیم ملی ازبکستان موفق شد نیمه اول را با نتیجه 2 بر یک به سود خود به پایان برساند.

در نیمه دوم تاجیکستان توانست بازی را به تساوی 2 به 2 بکشاند. سپس ازبکستان با به ثمر رساندن 2 گل دیگر بازی را 4 بر 2 کرد.

اما بازیکنان تاجیکستان به بازی برگشتند و عملکرد درخشانی به نمایش گذاشتند و با 3 گل پیاپی با نتیجه 5 بر 4 از حریف خود پیش افتادند.

در حالی که کمتر از یک دقیقه به پایان این بازی باقی مانده بود ازبکستانی ها دست به پاورپلی زده بودند و توانستند بازی را به تساوی بکشانند و وقت های قانونی با تساوی 5 به 5 به پایان رسید تا ضربات پنالتی تعیین کننده تیم برتر میدان باشد.

در ضربات پنالتی هم تیم ازبکستان موفق شد با نتیجه 3 بر یک به برتری برسد و عنوان سومی جام ملت های 2024 آسیا را از آن خود کند.

در دیدار نهایی این رقابت ها هم تیم ملی ایران از ساعت 14:30 به مصاف تایلند خواهد رفت.

رستگاری ازبکستان در ضیافت پنالتی ها/ شگفتی تاجیکستان کامل نشد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رستگاری ازبکستان در ضیافت پنالتی ها/ شگفتی تاجیکستان کامل نشد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رستگاری ازبکستان در ضیافت پنالتی ها/ شگفتی تاجیکستان کامل نشد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.