روز تلخی برای فوتبال خوزستان بود/ غیرت خوزستانی لازم داشتیم – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

نعیم حمیدی در گفت وگو با خبرنگار انین در خصوص برگزار نشدن بازی این تیم در برابر فجر شیراز از سری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور با بیان اینکه امروز برای ورزش خوزستان روز تلخی بود، اظهار کرد: در حالی که تیم فوتبال استقلال ملاثانی باید امروز میزبان فجر سپاسی شیراز باشد، متاسفانه به دلیل کم کاری مسیولان استان و عدم تکمیل نور ورزشگاه تختی، ما را مجبور کردند به دنبال پیگیری بازی در ورزشگاه الغدیر باشیم که شرکت گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان نپذیرفتند این ورزشگاه را در اختیار ما قرار دهند.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی گفت: به رغم اینکه مسیولان ورزش خوزستان این ابزار را در دست داشتند که زمین را در اختیار بگیرند اما متاسفانه ورزش و جوانان استان و هییت فوتبال این کار را انجام ندادند لذا این امر سبب شد بازیکنان استقلال ملاثانی به رغم آمادگی کامل برای شکست حریف نتوانند بازی کنند چرا که این بازی لغو و نتیجه به تیم شیرازی واگذار شد.

وی افزود: استاندار خوزستان و همچنین معاونان استاندار در جریان این موضوع هستند و آنها هم نتوانستند مسیولان متولی ورزشگاه الغدیر اهواز را در این خصوص قانع کنند.

روز تلخی برای فوتبال خوزستان بود/ غیرت خوزستانی لازم داشتیم - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با بیان اینکه ما یک تیم مردمی هستیم، تصریح کرد: هر راهی وجود داشت را طی و تلاش کردیم اما متاسفانه این موضوع رقم خورد و نتیجه 3 بر صفر به تیم مهمان واگذار و 3 امتیاز از ما گرفته شد، همچنین ممکن است تصمیمات دیگری در حق ما گرفته شود تا این تیم را نابود کنند.

حمیدی عنوان کرد: در ایران تمام ورزشگاه ها دولتی هستند یعنی امروز به جز باشگاه فولاد خوزستان هیچ تیمی ورزشگاه اختصاصی ندارد. به ما می گویند شما تیم خصوصی هستید، بله خصوصی هستیم اما نمی توانیم ورزشگاه بسازیم بنابراین این زیرساخت ها که در دست دولت است باید در اختیار ما قرار داده شود.

وی با تاکید بر اینکه تیم ملاثانی را قربانی کردند، ادامه داد: این تیم به رغم محرومیت، نداشتن امکانات مالی و عدم حمایت دستگاه های دولتی، با غیرت بازیکنان بومی خود توانسته خود را در لیگ یک نگه دارد لذا بسیار دردآور است که امروز با این حال با مردم خوزستان صحبت کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی گفت: انتظار این بود که همه به صحنه بیایند و این مشکل را حل کنند؛ اینجا غیرت خوزستانی لازم بود اما بعضی ها غیرت خوزستانی را ندارند؛ بنده در مقابل بازیکنان استقلال ملاثانی و کادر فنی تیم شرمنده هستم و عذرخواهی می کنم که چرا این تیم را به این روز انداختند، ما امروز به مسیولان استانی خود باختیم.

روز تلخی برای فوتبال خوزستان بود/ غیرت خوزستانی لازم داشتیم - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

حمیدی افزود: برای استانی که این همه منبع و ثروت دارد، متاسفم که تیم مردمی با این محبوبیت باید اینگونه قربانی شود.

وی اظهار کرد: سه تیم لیگ برتری استان با همه امکانات و پولی که دارند در قعر جدول هستند و برای سقوط با رقابت می کنند اما همان تیم ها، باشگاه ها و شرکت ها می خواهند این تیم مردمی را با خود به سقوط بکشانند.

به گزارش خبرنگار انین، 2 تیم استقلال ملاثانی و فجرسپاسی شیراز قرار بود امروز در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ یک در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر بروند اما به دلیلی عجیب این مسابقه لغو شد.

ورزشگاه غدیر اهواز که از سوی تربیت بدنی استان خوزستان در اختیار باشگاه لیگ برتری استقلال خوزستان قرار گرفته و بازی های خانگی این تیم در آن برگزار می شود از ابتدای فصل میزبان بازی های استقلال ملاثانی در لیگ یک هم بوده است. امروز اما باشگاه استقلال خوزستان اجازه برگزاری بازی در غدیر را نداد.

به دلیل عدم همکاری باشگاه استقلال خوزستان، مسیولان ورزشگاه غدیر اهواز اجازه ورود اعضای 2 تیم استقلال ملاثانی و فجرسپاسی را به داخل زمین ندادند. در پی این اتفاق اعضای 2 تیم بیش از 2 ساعت پشت در ورزشگاه معطل ماندند و در نهایت مشکل حل نشد.

روز تلخی برای فوتبال خوزستان بود/ غیرت خوزستانی لازم داشتیم – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روز تلخی برای فوتبال خوزستان بود/ غیرت خوزستانی لازم داشتیم – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روز تلخی برای فوتبال خوزستان بود/ غیرت خوزستانی لازم داشتیم – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.