رونمایی از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت

پارک فناوری پردیس اعلام کرد؛

رونمایی از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت

بر اساس اعلام پارک فناوری پردیس، یکی از برنامه های جنبی نمایشگاه ایران هلث 1403 رونمایی از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری انین، نخستین نشست کمیته رویداد های های جانبی نمایشگاه ایران هلث 1403 با حضور نمایندگان تشکل های مرتبط، مسیولین وزارت بهداشت و پارک فناوری پردیس و فعالان حوزه سلامت برگزار شد.

در این نشست که با محوریت شبکه فن بازار ملی ایران برگزار شد، در خصوص برگزاری رویداد های جانبی در نمایشگاه ایران هلث از جمله دوره های آموزشی مرتبط، برگزاری کارگاه آموزشی و پنل های تخصصی، برگزاری نشست های معرفی دستاورد های فناورانه تجهیزات پزشکی و نیازمندی های کشور در این حوزه بحث و تبادل نظر شد.

بر اساس پیشنهاد های مطرح شده در این نشست و با محوریت شبکه فن بازار ملی ایران، علاوه بر تهیه برنامه جامع برگزاری رویداد های جانبی نمایشگاه، برنامه های به هم رسانی و تبادل فناوری با همکاری کارگزاران شبکه فن بازار ملی ایران اجرا خواهد شد. رونمایی از محصولات جدید شرکت های حوزه سلامت از دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه ایران هلث 1403 است.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه ایران هلث 1403 توسط پارک فناوری پردیس 29 اردیبهشت  تا 1 خرداد 1403 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

رونمایی از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از محصولات جدید شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت"، کلیک کنید.