رییس جمهور سرپرست سازمان ملی سنجش را منصوب کرد

رییس جمهور سرپرست سازمان ملی سنجش را منصوب کرد

عبدالرسول پورعباس از سوی رییس جمهور به عنوان سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منصوب شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری انین،

حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی،رییس جمهور با صدور حکمی عبدالرسول پورعباس را به عنوان سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منصوب کرد.

در متن حکم رییس جمهور خطاب به پورعباس آمده است: در اجرای ماده واحده تشکیل سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مصوب 30 خردادماه 1402 شورای عالی انقلاب فرهنگی و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق اجرایی جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور» منصوب می شوید.

در ادامه این حکم آمده است: انتظار دارد در راستای تحقق مفاد بند (13) سیاستهای کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش و بند (3-2) سیاستهای کلی علم و فناوری نسبت به استقرار و تعالی نظام جامع رصد، نظارت، ارزشیابی اعتبار سنجی و تضمین کیفیت نظام آموزش کشور؛ استقرار و تعالی نظام جامع سنجش آموزش کشور از طریق ارتقاء روشهای سنجش و با استفاده از شیوههای نوین علمی و به روز اجرای آزمونها و کسب مرجعیت تخصصی در حوزه های ماموریتی در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی در چارچوب قوانین و مقررات مصوب و با استفاده از ظرفیت علمی و دانشگاهی به ویژه خبرگان، اساتید و جوانان متخصص و انقلابی اهتمام حداکثری و جهادی مصروف دارید.

در پایان این حکم عنوان شده که امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر نجل لله تعالی فرجه الشریف و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (متی) با توجه به اصول عدالت محوری، پاکدستی و فسادستیزی حفظ روحیه انقلابی و جهادی و با سرلوحه قرار دادن و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در تحقق شعار دولت مردمی – ایران قوی موفق و سربلند باشید.

رییس جمهور سرپرست سازمان ملی سنجش را منصوب کرد

 

رییس جمهور سرپرست سازمان ملی سنجش را منصوب کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهور سرپرست سازمان ملی سنجش را منصوب کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهور سرپرست سازمان ملی سنجش را منصوب کرد"، کلیک کنید.