«رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» منصوب شد

«رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی را به سمت «رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن حکم صادره به شرح زیر است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج آقای تقوی ( دام عزه)

 سلام علیکم؛

دهه ولایت و امامت تقارب دو عید عظیم «قربان»، روز ثبوت عشق و تسلیم و «غدیر» روز عهد و میثاق، فرصت مناسبی است تا در گلشن معارف آل الله(علیه السلام) سیر کنیم و کویر تشنه یِ دل ها را با زلال ولایت سیراب سازیم و با تبیین ابعاد معرفتی این دو رخداد بزرگ تاریخ اسلام و بازخوانی ابعاد آن در جامعه سازی، دولت سازی، مردمی سازی و ساخت نظام تمدنیِ نوین اسلامی بهترین و کامل ترین نمونه و الگوی مطلوب حاکمیت و حکمرانی اسلامی و چراغ راه هدایت در عصر افول و بن بست حکمرانی های غیر الهی و مدل های پوسیده غربی را تشریح نماییم.

با عنایت به اهمیت پاسداشت این مناسبت عظیم و بهره مندی از این فرصت طلایی و نسیمِ رحمتِ «رحم الله من احیا امرنا» و لبیک گویی به ندای آسمانی پیامبر اکرم(صل الله علیه وآله) در خطبه غدیریه و تبیین معارف علوی و معرفی این مناسبت ها با استفاده از فرصت های مختلف تبلیغی و با عنایت به رویکرد و سیاست های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گرامیداشت و تبیین ایام الله و مناسبت های دینی و انقلابی، امید است جنابعالی که از شایستگی های عالمانه، مجاهدانه و تجارب ارزشمند برخوردارید به عنوان «رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» در تحقق اهداف و افق های ترسیم شده موفق و موید باشید.

انتظار می رود با تشریک مساعی، هم افزایی و بهره مندی از ظرفیت اندیشمندان و فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی، مبلغین و مروجین معارف الهی، سازمان ها و مراکز علمی، پژوهشی، فرهنگی، تبلیغی واجرایی و سازمان های مردم نهاد؛ شاهد برپایی باشکوه این مناسبت و اقدامات و فعالیت های بایسته و شایسته تبیینی باشیم. در این مسیر نورانی و بالنده، توفیق شما را از درگاه حضرت احدیت(جل و علا) مسالت دارم.

پایان خبر انین

«رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» منصوب شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» منصوب شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«رییس ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت و بزرگداشت عید غدیر» منصوب شد"، کلیک کنید.