زمان پایان لیگ مشخص شد

زمان پایان لیگ مشخص شد

به گزارش خبرگزاری انین؛ در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران و هییت همراه ایشان، کلیه مسابقات ورزشی این هفته لغو شده است. این در حالی است که قرار بود رقابت های لیگ برتر از هفته بیست و هشتم در روز سه شنبه اول خردادماه برگزار شود، اما حالا این بازی ها برگزار نخواهد شد.

به نقل از ورزش سه لغو مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر بی شک برنامه رقابت های هفته های بیست و نهم و سی ام را نیز دستخوش تغییر خواهد کرد. پیش از این قرار بود دو هفته پایانی لیگ برتر در روزهای 6 و 11 خردادماه برگزار شود اما این اتفاق با لغو هفته بیست و هشتم رخ نخواهد داد.

در چنین شرایطی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با یک فشردگی عجیب برای برنامه ریزی مسابقات روبه رو خواهد شد.

با توجه به اینکه اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت های دور اول انتخابی جام جهانی نهایتا باید از روز 13 خرداد ماه شروع شود تا ملی پوش برای سفر به هنگ کنگ و بازی با این تیم در روز 17 خرداد آماده شوند، اتمام مسابقات قبل از فیفادی خردادماه مهم ترین مسیله ممکن است.

در چنین شرایطی مسیولان سازمان لیگ در صدد هستند تا هرطور شده سه هفته پایانی لیگ برتر قبل از اردوی تیم ملی و فیفادی خرداد برگزار شود و به همین خاطر قصد دارند با ایجاد فشردگی بیشتر در مسابقات این بازی ها را نهایتا تا 12 خرداد تمام کنند.

سازمان لیگ با هماهنگی فدراسیون فوتبال در نظر دارد با برگزاری بازی های سه هفته پایانی با فاصله زمانی 4 روز یکبار لیگ برتر را تا 12 خرداد تمام کند و از روز 13 خرداد نیز اردوی تیم ملی با یکروز تاخیر شروع شود، اما این مساله نیاز به تایید وزارت ورزش و مراجع بالاتر دارد.

برنامه جدید مسابقات لیگ برتر باید هرچه سریع تر اعلام شود تا تیم ها بتوانند برای سفرها و مسابقات آینده خود برنامه ریزی داشته باشند. به نظر می رسد تا ساعات آینده و نهایتا فردا(چهارشنبه) برنامه جدید سه هفته پایانی لیگ اعلام شود، برنامه ای که احتمالا خبر از برگزاری مسابقات با فشردگی بیشتر و پایان لیگ تا قبل از فیفادی خردادماه خواهد داد.

257 251

زمان پایان لیگ مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان پایان لیگ مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان پایان لیگ مشخص شد"، کلیک کنید.