ستاد «جهش تولید محیط زیست محور» تشکیل می شود

ستاد «جهش تولید محیط زیست محور» تشکیل می شود

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در نخستین جلسه شورای مدیران اداره کل محیط زیست در سال 1403 خط مشی سال کاری جدید را تشریح کرد.

به گزارش انین حلیاسادات حسینی با اشاره به شعار سال 1403 همچنین سیاست های موجود در زمینه محیط زیست در حوزه مشارکت های مردمی گفت:  اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، مردمی سازی محیط زیست را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران  در جهت نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری از تشکیل ستاد« جهش تولید محیط زیست محور» در این اداره کل خبر داد و گفت: اعضای این ستاد متشکل از شرکت های دانش بنیان، نهادهای مرتبط، دبیران محیط زیست مناطق 22 گانه و همکاران اداره کل محیط زیست خواهند بود که با تشکیل این ستاد و اقدامات مرتبط با محیط زیست منشاء اتفاقات خیر و اثرگذار در حوزه محیط زیست شهری خواهند شد.

وی در ادامه جلسه به بحث پویایی و انگیزه کاری در محیط کار پرداخت و اظهارکرد: در زمینه سیاستگذاری برنامه های ابلاغی در بدنه شهرداری به مناطق 22 گانه، خلاقیت و نوآوری از ارکان مهم کاری است که می بایست نظارت مستمر و پیگیری برنامه ها ضمیمه این موضوع شود تا بیشترین اثرگذاری و نتیجه مطلوب حاصل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، حسینی در پایان جلسه از برگزاری « جشنواره عملکرد محیط زیست شهری» در سال جدید خبر داد و گفت : این جشنواره با هدف ارایه عملکرد محیط زیست شهرداری تهران و تعامل و استفاده از نیروهای مردمی در حوزه محیط زیست برگزار خواهد شد و زمان و جزییات آن ،متعاقبا اعلام میگردد.

پایان خبر انین

ستاد «جهش تولید محیط زیست محور» تشکیل می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاد «جهش تولید محیط زیست محور» تشکیل می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاد «جهش تولید محیط زیست محور» تشکیل می شود"، کلیک کنید.