سرطان «کیت میدلتون»؛ ضربه سنگین دیگر بر خاندان سلطنتی انگلیس

سرطان «کیت میدلتون»؛ ضربه سنگین دیگر بر خاندان سلطنتی انگلیس

به گزارش انین، چارلز سوم پیشتر در اوایل ماه فوریه اعلام کرده بود که به سرطان مبتلا و هم چنین درمان شده است. کیت نیز همانند چارلز سوم مشخص نکرد که به چه نوعی از سرطان مبتلا شده است.

طبق گزارش روزنامه نیویورک تایمز، کیت میدلتون در ویدیویی از پیش ضبط شده گفت: «این چند ماه به طرز عجیبی برای کل خانواده ما سخت بوده است. البته که این شوک بزرگی است. ویلیام و من به خاطر خانواده و فرزندان، هر کاری از دست بربیاید، به طور مخفیانه انجام می دهیم و این وضعیت را مدیریت می کنیم».

او که در این ویدیو ظاهری خسته اما مصمم دارد، افزود: «امیدواریم که شما به عنوان خانواده متوجه خواهید شد که اکنون ما به زمان و حریم شخصی نیاز داریم تا مراحل درمان را سپری کنیم».

به گزارش انین، اگرچه کیت خبر ابتلایش به سرطان را منتشر و رسانه ای کرد، اما همچنان همانند بیماری چارلز سوم سوالات زیادی را بی جواب گذاشته است.

«ریشی سوناک» نخست وزیر بریتانیا ضمن آرزوی سلامتی برای عروس خاندان سلطنتی در شبکه اجتماعی ایکس با اشاره به شایعات و گمانه زنی های اخیر نوشت: «او تحت نظارت شدید و رفتار ناعادلانه رسانه ها در سراسر جهان قرار گرفته است. در رابطه با مسیله سلامت، او مثل هر شخص دیگری باید حریم شخصی داشته باشد تا در کنار خانواده اش بر درمان تمرکز کند».

چند روز پیش چندین رسانه خبری مهم جهان عکسی را که پیشتر از سوی عروس بزرگ خاندان سلطنتی انگلیس در کنار فرزندانش به مناسبت «روز مادر» در بریتانیا منتشر شده بود، به دلیل «دستکاری در تصویر» از سرویس های خبری خود حذف کردند و این شاهزاده انگلیسی در نهایت بابت جنجال پیش آمده عذرخواهی کرد.

ماه ژانویه بود که مسیله جراحی شکم «کیت میدلتون» رسانه ای شد و او برای اولین بار از زمان بستری شدنش در بیمارستان با انتشار عکسی رسمی در کنار سه فرزندانش ظاهر شد.

حاشیه ها و گمانه زنی ها در رابطه با خانواده سلطنتی انگلیس به تازگی در کانون توجهات قرار گرفته است. قبل از آنکه کیت تحت عمل جراحی قرار گیرد، چارلز سوم، پادشاه انگلیس برای درمان سرطان به بیمارستان مراجعه کرد.

روزنامه نیویورک تایمز می نویسد: سرطان کیت ضربه سنگین دیگری به خاندان سلطنتی وارد کرد؛ از جمله این موارد می توان به بیماری چارلز سوم، مرگ الیزابت دوم در سال 2022، عزیمت مگان و هری و تبعید و رسوایی شاهزاده اندرو به دلیل پرونده های جنسی اشاره کرد.

310310

سرطان «کیت میدلتون»؛ ضربه سنگین دیگر بر خاندان سلطنتی انگلیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرطان «کیت میدلتون»؛ ضربه سنگین دیگر بر خاندان سلطنتی انگلیس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرطان «کیت میدلتون»؛ ضربه سنگین دیگر بر خاندان سلطنتی انگلیس"، کلیک کنید.