سرنوشت آزمون و جهانبخش در اروپا چه می شود؟ – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

سرنوشت آزمون و جهانبخش در اروپا چه می شود؟ - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش دو لژیونر فوتبال ایران در اروپا، وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارند و همین موضوع سوژه رسانه «777score» شده است.

این رسانه در گزارش خود در مورد آزمون و جهانبخش نوشته است: سردار آزمون و علیرضا جهانبخش دو ستاره فوتبال ایران با نزدیک شدن به پایان فصل اروپایی، سرنوشت نامشخصی برای فصل آینده دارند. هر دو بازیکن خود را بر سر دوراهی می بینند و بلاتکلیف هستند.

جهانبخش 30 ساله قرار است از تیم فاینورد جدا شود اما مقصد بعدی او مشخص نیست. با وجود ابراز تمایل خود برای بازی در بوندسلیگا، او هنوز باشگاه بعدی اش را مشخص نکرده است. از سوی دیگر، آزمون، مهاجم 29 ساله نیز در مورد آینده خود مطمین نیست که آیا در رم می ماند یا به بایرلورکوزن باز می گردد و یا تیم جدیدی پیدا می کند.

هر دو بازیکن مصمم به حضور در اروپا با هدف بازی در پنج لیگ معتبر هستند. اگرچه علاقه باشگاه های ایرانی نیز به این دو بازیکن وجود دارد، اما جذابیت و رقابت فوتبال در اروپا برای آنها مهم تر از حضور در لیگ برتر ایران است.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو برای این دو استعداد ایرانی بسیار مهم خواهد بود زیرا آنها مسیرهای حرفه ای خود را طی و تلاش می کنند در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی بازی کنند.

سرنوشت آزمون و جهانبخش در اروپا چه می شود؟ – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت آزمون و جهانبخش در اروپا چه می شود؟ – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت آزمون و جهانبخش در اروپا چه می شود؟ – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.