سهم کم پوشش بیمه در خدمات سرپایی سلامت

سهم کم پوشش بیمه در خدمات سرپایی سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از سهم اندک بیمه سلامت در پوشش خدمات سرپایی گلایه کرد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری انین، محمدمهدی ناصحی گفت: بیمه سلامت طی سالیان گذشته سعی در ایجاد نظم برای پرداختی به موسسات داشته و طبق تصمیمات مسیولان و اتخاذ سیاست های کلان نظام پرداخت ها ساماندهی شده است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه سامانه های بیمه سلامت عملکرد مناسبی در پرداختی ها داشته و تلاش می کنیم مشکلی برای داروخانه ها ایجاد نشود، افزود: در حوزه دانشگاهی با توجه به مشکلات عدیده ای که وجود دارد، تلاش می کنیم تا پایان سال پرداختی ها به موقع و به درستی انجام شود.

وی تصریح کرد: در بحث تجهیزات به صورت خرید راهبردی اقدامات جدی را در سازمان انجام دادیم، امیدواریم بتوانیم با کسب مجوز های لازم عرضه تجهیزات در بیمارستان ها راحت تر صورت گیرد؛ در بحث صعب العلاج و درمان ناباروری نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

ناصحی ادامه داد: در بحث تعرفه ها نیز باید تعرفه ها واقعی بوده و طی 2 سال گذشته اقدامات خوبی برای کاهش پرداختی از جیب بیمه شدگان انجام شده است، بار ها با نمایندگان مطرح کردیم که سهم پرداختی بیمه سلامت در حوزه سرپایی قابل دفاع نیست.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، با بیان اینکه پیگیر هستیم از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم، گفت: مهم ترین کار برای سال جاری نظام سلامت خانواده است که امیدواریم به درستی اجرا شود. نسخه نویسی الکترونیکی توسعه پیدا کرده و شرایط نسبت به قبل بهتر و خدمات با کیفیت تر شده است، به طوری که خدمات بسیاری در حوزه توانبخشی، صعب العلاج و ناباروری با نسخه الکترونیکی ارایه می شود.

سهم کم پوشش بیمه در خدمات سرپایی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهم کم پوشش بیمه در خدمات سرپایی سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهم کم پوشش بیمه در خدمات سرپایی سلامت"، کلیک کنید.