شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی می‌شود

نریمانی:

شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی می‌شود

مدیرکل امور مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی مراغه تأکید کرد که شخصیت اجتماعی فرزندان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی و با کمک خانواده با مشارکت در برنامه‌های پرورشی و جمعی شکل می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری انین، همزمان با اعیاد قربان و غدیر، جشن فارغ‌التحصیلی نوآموزان پیش‌دبستانی سمای دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در سالن همایش شهید مالک رحمتی این دانشگاه برگزار و ۱۲۰ نوآموز در مقطع پیش‌دبستانی فارغ‌التحصیل شدند.

مدیرکل امور مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی مراغه، ارتباط بین خانواده و مدرسه را ضروری خواند و اظهار کرد: زمانی برای تربیت این نسل از کودکان موفق خواهیم بود که خانواده در کنار مدرسه و مربیان باشد.

 شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی می‌شود

کوروش نریمانی اضافه کرد: مربیان مدارس سما همواره کنار تعلیم، برنامه‌های پرورشی کودکان را به جد دنبال می‌کنند و دانش‌آموزان را برای ورود به جامعه آماده می‌کنند.

وی تأکید کرد: شخصیت اجتماعی فرزندان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی و با کمک خانواده با مشارکت در برنامه‌های پرورشی و جمعی شکل می‌گیرد.

به گزارش انین، مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با داشتن هفت مدرسه و ۱۳۳ نفر کادر مجرب آموزشی در مقاطع مختلف بزرگ‌ترین مرکز آموزشی غیرانتفاعی شهرستان مراغه است.

شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی می‌شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شخصیت اجتماعی دانش‌آموزان با حضور در مدرسه پایه‌ریزی می‌شود"، کلیک کنید.