شناسایی الگوهای موفق میزبانی با جشنواره قلب شهر

شناسایی الگوهای موفق میزبانی با جشنواره قلب شهر

مدیر مرکز تعالی و پیشرفت ستادهای نماز جمعه کشور گفت: جشنواره قلب شهر به دنبال شناسایی الگوهای موفق میزبانی در پایگاه های نماز جمعه است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری انین، صابر طالبی، مدیر مرکز تعالی و پیشرفت ستادهای نماز جمعه کشور در اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی هنری ستاد های نماز جمعه کشور قلب شهر گفت: جشنواره قلب شهر با هدف شناسایی الگو های موفق میزبانی در 900 پایگاه نماز جمعه برگزار شده تا رقابتی میان فعالان ایجاد شود.

وی افزود: انعکاس الگو های میزبانی در نماز جمعه و برنامه های فرهنگی پیرامونی نماز جمعه در 12 محور مانند برنامه های ویژه نوجوانان و جوانان در نماز جمعه، تبلیغ و تولیدات هنری رسانه، میز خدمت و پاسخگویی دستگاهی، هویت بخشی و سازمان دهی خادمان افتخاری نماز جمعه.  

مدیر مرکز تعالی و پیشرفت ستادهای نماز جمعه کشور اظهارداشت: فضاسازی و ارایه های محیطی، استقبال و راهنمایی نمازگزاران و همچنین ویژه برنامه های معرفی و عرضه کتاب و محصولات فرهنگی می باشد.

طالبی اضافه کرد: تاکنون حدود 140 تجربه به دبیرخانه و 400 تجربه نیز به استان ها رسیده است.  

وی افزود: 140 برگزیده در مراسم امروز حضور دارند و در شهر ها و بخش ها شاهد مشارکت خوبی بودیم.

شناسایی الگوهای موفق میزبانی با جشنواره قلب شهر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شناسایی الگوهای موفق میزبانی با جشنواره قلب شهر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شناسایی الگوهای موفق میزبانی با جشنواره قلب شهر"، کلیک کنید.