طارمی تاوان انتخابش را می دهد؛ ستاره ایرانی تشنه بازی است

طارمی تاوان انتخابش را می دهد؛ ستاره ایرانی تشنه بازی است

آفتاب نیوز :

مهدی طارمی لژیونر ایرانی تیم پورتو در هفته های اخیر جایگاه ثابت خود را در تیمش از دست داده است و «سرژیو کونسیسایو» سرمربی پورتو نه تنها به او بازی نمی دهد بلکه در 3 دیدار اخیر حتی در لیست نفرات تیمش هم حضور نداشت.

قرارداد طارمی در پایان فصل با پورتو به پایان می رسد این بازیکن طبق مذاکراتی که با «اینتر» انجام داده است قصد دارد فصل آینده با پیراهن این تیم ایتالیایی به میدان برود و ظاهراً همین مساله موجب بروز چنین مشکلاتی در برای او در پورتو شده است.

پایگاه خبری «Tuttosport» ایتالیا در یادداشتی به بررسی وضعیت مهدی طارمی پرداخته است و در خصوص شرایط سختی طارمی در پورتو نوشته است که این بازیکن تاوان انتخابش را می دهد و در هفته های اخیر به دلیل اینکه فرصت بازی به او نرسیده تشنه بازی است و رنج می برد.

طارمی از زمان بازگشت از جام ملت های آسیا تنها 32 دقیقه مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا و 22 دقیقه دیگر در لیگ داخلی مقابل آروکا به میدان رفت که این غیبت در ابتدا به دلیل مصدومیت بود، اما سپس تصمیمات فنی «کونسیسایو» منجر به غیبت او در تیم شد.

هرچند «کونسیسایو» در آخرین کنفرانس خبری خود اعلام کرده است که غیبت طارمی هیچ ارتباطی با تصمیمش مبنی بر ترک پورتو ندارد و همچنان از قابلیت های طارمی بهره می گیرد.

با این وجود، این روزنامه ایتالیایی توضیح می دهد که طارمی از قبل برای فصل آینده یک هدف شخصی تعیین کرده است و این ستاره ایرانی مشتاق است نقش مهمی در سیستم «سیمونه اینزاگی» ایفا کند و تاوان این انتخاب را اکنون در پورتو پرداخت می کند.

پورتو در حال حاضر با 58 امتیاز در رده سوم لیگ برتر فوتبال پرتغال قرار دارد و اختلافش با اسپوتینگ صدرنشین 10 امتیاز و با بنفیکای رده دومی 9 امتیاز است.

طارمی تاوان انتخابش را می دهد؛ ستاره ایرانی تشنه بازی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طارمی تاوان انتخابش را می دهد؛ ستاره ایرانی تشنه بازی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طارمی تاوان انتخابش را می دهد؛ ستاره ایرانی تشنه بازی است"، کلیک کنید.