عملیات های گروه های مقاومت فلسطین در 230 اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

عملیات های گروه های مقاومت فلسطین در 230 اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

گروه های مقاومت فلسطین در 230 اُمین روز نبرد طوفان الاقصی، 3 تانک مرکاوا 4 ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف عمارت حبوب و خیابان مدارس دخترانه در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه با راکت ضدزره یاسین 105 هدف قرار دادند.

به گزارش انین، نیروهای شهید عمر القاسم اعلام کرد بمبی قوی را در کنار یک نفربر اسراییلی در مرکز محله الجنینه در شهر رفح منفجر کرده است. این نیروها همچنین نظامیان اشغالگر را در محوطه دروازه صلاح الدین در شهر رفح هدف حمله خمپاره ای قرار داد.

سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین نیروهای اشغالگر را در محور نتساریم در جنوب غزه با گلوله های خمپاره هدف قرار داد.

سرایا القدس همچنین نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی را در محوطه دروازه صلاح الدین در رفح نیز با گلوله های خمپاره 60 میلیمتری هدف قرار داد.

تیپ های ناصر صلاح الدین نیز از حمله خمپاره ای به نیروهای اشغالگر صهیونیستی در شرق رفح خبر دادند. تک تیرانداز گروهان های قدس نیز یک نظامی اسراییلی را در محور نتساریم هدف قرار داد.

در عملیاتی دیگر، سرایا القدس و نیروهای عمر القاسم به طور مشترک تانک مرکاوای اسراییلی را در اردوگاه جبالیا با راکت تاندوم هدف قرار دادند.

گردان های القسام نیروها و ادوات جنگی اشغالگران اسراییلی را در اطراف دروازه صلاح الدین در جنوب شهر رفح با گلوله های خمپاره در هم کوبید.

القسام در عملیاتی دیگر دهانه یک تونل را در بیت حانون در شمال نوار غزه پس از حضور گروهی از نیروهای پیاده اسراییلی منفجر کردند که بر اثر آن این نیروها کشته و زخمی شدند.

شاخه نظامی حماس نیروهای اشغالگر را در اطراف دروازه صلاح الدین در جنوب شهر رفح با گلوله های خمپاره در هم کوبید.

مجاهدان گردان های القسام در عملیاتی دیگر 3 تانک مرکاوا 4 ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف عمارت حبوب و خیابان مدارس دخترانه در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه با راکت ضدزره یاسین 105 هدف قرار دادند.

پایان خبر انین

عملیات های گروه های مقاومت فلسطین در 230 اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات های گروه های مقاومت فلسطین در 230 اُمین روز نبرد طوفان الاقصی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات های گروه های مقاومت فلسطین در 230 اُمین روز نبرد طوفان الاقصی"، کلیک کنید.