فراخوان جایزه مهرگان علم (علم برای همه) دوره های هجدهم و نوزدهم منتشر شد

فراخوان جایزه مهرگان علم (علم برای همه) دوره های هجدهم و نوزدهم منتشر شد

به گزارش خبرگزاری انین، دبیرخانه جایزه مهرگان با انتشار فراخوان دوره های هجدهم و نوزدهم جایزه مهرگان علم از ناشران و نویسندگان کتاب های علمی- زیست محیطی که چاپ اول کتاب هایشان در سال های 1400 و 1401 منتشر شده است دعوت می کند سه نسخه از کتاب های خود را تا تاریخ 31 خردادماه 1403 به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

در بخش تشکل های مردم نهاد، دبیرخانه جایزه مهرگان از مدیر و یا اعضای موسس تشکل های زیست محیطی (NGO)ها دعوت می کند تا شرح حال مختصر و فهرست مهم ترین فعالیت های خود در سال های 1400 و 1401 را به ضمیمه یک گزارش تصویری کوتاه (کلیپ) از اقدامات انجام شده در این دو سال، به دبیرخانه جایزه ارسال کنند. ذکر این نکته ضروری است که توضیح نوشتاری فعالیت ها حداکثر در پانصد کلمه و گزارش تصویری نیز حداکثر در 4 دقیقه پذیرفته می شود. مهلت ارسال عملکرد تشکل ها پایان خردادماه 1403 است.

جایزه مهرگان علم در بخش «یک عمر تلاش در عرصه محیط زیست» با ارزیابیِ مجموعۀ آثار یا خدمات کنشگران برجسته محیط زیست ایران، به اثرگذارترین شخصیت این عرصه تعلق می گیرد. نامزدهای دریافت این جایزه از سوی مدیر جایزه مهرگان، داوران جایزه مهرگان علم و یا تشکل های فعال در عرصه محیط زیست ایران معرفی می شوند. شخصیت برگزیده در بخش «یک عمر تلاش در عرصه محیط زیست» با اتفاق آرای داوران انتخاب می شود.

دبیرخانه جایزه مهرگان از نهادهای مستقل و فعال در عرصه محیط زیست ایران دعوت می کند چنانچه شخصیتی را برای دریافت جایزه مهرگان علم «یک عمر تلاش» صاحب صلاحیت می دانند نام، شرح حال مختصر و فهرستی از مهم ترین آثار و یا خدمات وی را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند. مهلت معرفی نامزدها پایان خردادماه سال 1403 است.

نشانی برای ارسال کتاب : تهران – صندوق پستی 555-19615

پست الکترونیک: mehreganprize@gmail.com

5757

فراخوان جایزه مهرگان علم (علم برای همه) دوره های هجدهم و نوزدهم منتشر شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان جایزه مهرگان علم (علم برای همه) دوره های هجدهم و نوزدهم منتشر شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان جایزه مهرگان علم (علم برای همه) دوره های هجدهم و نوزدهم منتشر شد"، کلیک کنید.